Čtvrtek 15:30 Umělecký kroužek pro děti

Tento kurz je určen pro malé velké umělce. Rozeznáváte u svého dítěte vlohy k umění, cit pro krásno? Na tomto kurzu určeném pro děti od 10 do 15 let, si děti vyzkoušejí kresbu, malbu, keramiku, grafiku a jako třešničku sítotisk.

 

Umělecký kroužek je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Jde o nový semestrální kurz, který reaguje na vaše žádosti o tyto výtvarné techniky pro starší děti.

Děti v tomto věku se často začínají umělecky profilovat, od jednoduchých rukodělných technik přecházejí k začátkům umělecké tvorby a v tomto kroužku s lektorkou Terezou Bařinkovou dostanou prostor i podporu své cítění vyjádřit a rozvinout.

V kroužku se budeme věnovat kresbě, malbě, modelování a keramice, základům grafiky a objektové tvorbě. S jednotlivými uměleckými technikami budeme pracovat v blocích tří až čtyř hodin…

V kresbě se můžete těšit na volnou automatickou kresbu i kresbu podle modelu tak, jak se jí věnovali i malířští mistři v Renesanci. V malbě si vyzkoušíme intuitivní malbu, ale i malbu ve stylu velkých malířských mistrů 19. a 20. st., třeba Vincenta Van Gogha nebo Claude Moneta. V grafice si vyzkoušíme například monotyp, linoryt a zkusíme napodobit sítotisk. V modelování a keramice si vyrobíme něco užitečného a přitom i krásného a v objektové tvorbě se inspirujeme současným uměním.

V kurzu si děti osvojí postupy v uměleckých technikách, budou rozvíjet své umělecké vlohy a schopnosti, budou mít prostor věnovat se individuálně svým tématům.

 

O lektorce:

Mgr. Tereza Bařinková, 39 let
Je učitelka výtvarné výchovy na Gymnáziu a Jazykové škole Zlín a lektorka kurzů automatické kresby, tvorby mandal, intuitivní malby a výtvarných kurzů pro děti.
Praxi má ze střední pedagogické školy, gymnázia, výtvarných kurzů pro děti v mateřských školkách, věnuje se také individuální přípravě studentů k talentovým zkouškám a tvorbě edukačních programů pro galerii Kabinet T, která prezentuje současné umění.
Jejím dlouholetým zájmem je arteterapie a muzikoterapie.
Vystudovala Gymnázium a jazykovou školu Zlín, Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor malba a Univerzitu Palackého v Olomouci, fakultu pedagogickou. Absolvovala kurzy klasické kresby a muzejní a galerijní animace.

 

Kurz bude probíhat každý čtvrtek od 8.2. do 28.6.2018 od 15:30 do 16:30.

 

Lekce se nekonají 22.2., 29.3.
Jde celkem o 19 lekcí.

 

Cena jedné lekce, která trvá 60 minut, tedy od 15:30 do 16:30, je 110 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 2.090 Kč (19 lekcí). V ceně je obsažen veškerý materiál a barvy. Nemusíte si s sebou nic nosit.

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

Platbu prosím proveďte nejpozději do 3 pracovních dní od rezervace.
Platbu je možné provést v hotovosti na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 092018.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

 

 

Těšíme se na vás! :)

 

REP_2985 _MG_5742 _MG_5710 IMG_8073

terezka-barinkova1

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?