EBRU – novinka

Datum / čas:
20/10/2018
14.00 - 18.00

Zbývá míst: 8


Ebru je turecká technika malby na vodní hladině z 15.století a dosud doložená historie techniky mramorování sahá až do roku 986 n.l. Postupně se vyvíjela ve východní a střední Asii. Často se používala v kaligrafii a v knihařství. Od roku 2014 je tato technika zapsána na seznamu nehmotného kulturního dědictví Turecka v UNESCO.

 

Lektorka Tess Gemelová nám přiváží tuto krásnou výtvarnou techniku do zlínské Mojí dílny a vy máte jedinečnou možnost si ji přijít vyzkoušet. Vybrali jsme pro vás kurz mramorování na textil. Půjde o 4-hodinový kurz určený pro dospělé a děti starší 12ti let.

 

Každý účastník bude pracovat na vodní lázni formátu A4 a dostane balíček 15 ks látek a papíry pro otisk. Dále bude nachystána nádoba formátu 120×60 cm na kterou si účastníci kurzu přinesou jednu věc, kterou si otisknou. Např. – bílá látka, plátěná taška, tričko, šátek…. atd.
Doporučujeme 100% bavlnu, satén, hedvábí. Nejlépe předeprané. Během kurzu získáte veškeré praktické i teoretické znalosti. Naučíte se několik základních vzorů, které vytvoříme pomocí drátků a hřebínků. Odnesete si 15 látek různých vzorů, několik papírů a potisknutý textil dle vaší volby.

 

 

Zde najdete informace o lektorce Tess Gemelové.

Jak probíhá kurz Ebru se můžete podívat zde.

 

Cena 4-hodinového kurzu je 1.300 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál. Účastník si přinese jen 1ks textilu dle své volby pro otisk na velké nádobě (tenisky, velká látka, šátek, tričko…), savé noviny a pracovní oblečení.

 

Pokud byste s sebou chtěli přivést dítě mladší 12 ti let, je to možné. Cena je pak 1.650 Kč. Budete pracovat na společné nádobě, ale dostanete více materiálu a oba si pak můžete udělat otisk na velké nádobě. Pokud máte zájem přivést dítě, informujte nás  prosím v políčku „komentář“ při odesílání rezervace místa.

 

Pro zájemce o akreditaci… Cena kurzu s akreditací je 1.600 Kč a informace najdete zde. Pokud máte zájem o akreditovaný kurz, informujte nás  prosím v políčku „komentář“ při odesílání rezervace místa.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2010,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme karty).

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Přihlášením na kurz vyjadřujete souhlas s naším provozním řádem – Provozní řád – jednorázové kurzy

 

Těším se na vás!

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 300,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?