Hrníčky zdobené FIMem

Datum / čas:
30/06/2017
17.00 - 19.00

Zbývá míst: 6


Poslední červnový den, poslední den školy a začátek prázdnin. Pro děti, ale i pro dospělé, jsme s lektorkou Janou Svobodovou naplánovaly tento kurz, na kterém si ozdobíte svůj letní hrníček na letní čaj či  kávu :)

Tato dílna je pro všechny bez rozdílu věku. Originálně zdobený hrníček ocení dospělí i děti, úroveň a téma zpracování bude záležet na každém.

Cena dvouhodinového kurzu je 290 Kč. V ceně je obsaženo vše pro dekoraci jednoho hrníčku. V případě, že si budete chtít ozdobených hrníčků vyrobit více, doplatíte už jen materiál, tedy 100 Kč za každý další hrníček. Rychlejší z vás mohou za dvě hodiny kurzy vyrobit i tři hrníčky.  Vše záleží na složitosti a detailech zvolené dekorace.

Kurz je vhodný pro děti od 6ti let. Mladší děti mohou tvořit s pomocí rodičů.

Na kurzu si nejdříve vymodelujeme nebo vykrojíme obrázky z FIMA, přiložíme na hrneček a takto si výtvor odnesete domů a vypečete v domácí troubě dle instrukcí, která vám dáme. Pak dekoraci na hrníček nalepíte (dvousložkovým nebo sekundovým lepidlem). Toto lepidlo bude také připraveno v dílně a po domácím výpalu si k nám můžete přijít hrníček kdykoliv zkompletovat.

Platba kurzu probíhá předem. Částku 290 Kč můžete zaplatit dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 3006,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

Těšíme se na vás! :)

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?