Kurz pletení na pokračování (4 lekce)

Datum / čas:
25/10/2018
17.00 - 19.30

Zbývá míst: 7


Toto je kurz tradičního pletení na jehlicích. Tuto techniku jsme již dlouho nenabízeli a před začátkem dlouhých zimních večerů cítíme jako povinnost, připomenout si pěkně intenzivně tuto oblíbenou techniku našich babiček a maminek :)

 

Kurz pletení je určen pro naprosté začátečníky, pro ty, co už v minulosti jehlice v rukou drželi i pro ty, kteří zvládají hladce a obrace. Kurz bude pojat individuálně, tedy ne všichni musí být na stejné úrovni a na konci kurzu budou i zvládat různé techniky. Každý pojede podle svého tempa a schopností.

 

Kurz se skládá ze čtyř lekcí. Ty se budou konat v liché čtvrtky, začínáme 25.10. a pokračujeme 8.11., 22.11., poslední lekce je 6.12. Lekce se vždy uskuteční od 17 do 19:30.

 

Na každé lekci se naučíte minimálně jednu techniku. Na celý kurz jich bude připraveno šest, tedy pokud znáte základní techniky, začnete až  od těch složitějších. V nabídce jsou tyto: hladce, obrace, vroubek (foto), mřížka (foto), osmičky a vaflový vzor.

 

Vaflový vzor

Mřížka

 

Vroubek

Pavla Čandová v nákrčníku :)

 

Na první lekci dostanete základní sadu na pletení – kulaté jehlice a vlnu na nácvik technik. Tento materiál je v ceně.

Na každé lekci si pak vždy vysvětlíme novou techniku a vytvoříme si vzorek. Vyzkoušíme si, jak jej plést a budeme danou techniku nacvičovat. Šikovnější z vás mohou stihnout i dvě techniky. Vzorek si pak vezmete domů a budete s nácvikem pokračovat, abyste techniku dostali do ruky.

Na poslední lekci pak začneme plést náš finální projekt. Tím bude nákrčník. Na nákrčník si už materiál pořídíte sami, podle svých preferencí. K jeho výrobě využijete techniku, kterou jste se naučili a která se vám nejvíce zamlouvá. Výsledný výrobek bude mít tedy každý trochu jiný.

 

Lektorkou je Pavla Čandová. Napsala nám o sobě pár slov:

„Relaxuju pletením…
Plést jsem se naučila jako dítě od své babičky, pak pletení zůstalo dlouhá léta na dně skříně až do doby, kdy jsem se k němu před pár lety opět vrátila. Baví mě zkoušet nové vzory a ráda se zdokonaluji účastí na různých pletařských akcích. Přijďte si to zkusit, třeba i vy objevíte radost z vlastnoručně upletené šály….“

 

Cena jedné lekce je 320 Kč a lekce se vždy uskuteční v době od 17 do 19:30. Cena kurzu skládajícího se ze 4 lekcí je 1.280 Kč. Cena kurzu obsahuje 10 hodin práce s lektorkou, jeden pár kulatých jehlic a přízi na nácvik technik.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2510,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme platební karty).

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 


Rezervace:

1 280,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?