Kurz tkaní

Datum / čas:
15/09/2017
17.00 - 20.00

Zbývá míst: 5


Výrobou textilu se člověk zabývá už od pradávna. Vše bylo zpočátku vyráběno ručně a každý tvůrce tak do svého díla vtiskl kousek sebe. Dnes už většinu textilií vyrábí stroje, vytratila se poezie tvoření, zůstala hromadná výroba a spotřeba. Tkalcovství patří mezi nejstarší řemesla, které lidstvo k výrobě textilií využívá. Přes veškerý technický pokrok zůstává základní princip tkaní stále stejný.
Přijďte se na chvíli vrátit k tradiční práci s textilem a utkat si v Mojí dílně vlastní originální obal na telefon či brýle nebo prostírání s lektorkou Eliškou Žilovou Václavíkovou.
Tkaní na formě umožňuje tkát bez tkalcovského stavu a zvolit si velikost i tvar výtvoru podle přání. Lektorka vám ukáže základní postupy tkaní, možnosti vzorování a výrobou vás provede od začátku až do konce. K dispozici budou barevná klubka různých typů vln.

 

K účasti na kurzu není třeba žádných předchozích zkušeností, lektorka vám vše podrobně vysvětlí a ukáže.
Cena kurzu 380 Kč obsahuje veškerý použitý materiál, potřeby, vedení zkušenou lektorkou a rady jak pokračovat v technice i po skončení kurzu.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1509,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme karty).

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 

f89b71d4a74828ff90429d8bf9f2d73f weaveabag 6786098309_035ebd8fa6 Clipboard02


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?