Kresba portrétu podle fotografie

Datum / čas:
09/12/2017
13.00 - 18.00

Zbývá míst: 7


Tento jednorázový pětihodinový kurz kresby vás uvede do tématu kresby portrétů. V rámci kurzu si vytvoříte portrét, který si můžete nechat zarámovat a darovat jej jako osobní dárek pod stromeček.

Jak nakreslit portrét tak, abyste se svým dílem byli spokojeni? Zkuste kresbu portrétu podle fotografie. Tato technika je vhodná i pro naprosté začátečníky.
Na kurzu Vás provedeme krok za krokem cestou, na které si uvolníme ruce pro kreslení, naučíme naše oči pozorně se dívat a nakreslíte portrét podle fotografie.
Kreslit budeme tužkama různé tvrdosti.
Přineste si na kurz fotografii nebo xerokopii fotografie vás nebo člověka, kterého si chcete nakreslit ve velikosti A4. Obličej by měl na této fotografii překrývat velkou část formátu A4.
Kresbu pak můžete mít jako dárek pro své blízké.

 

 

 

O lektorce:

Mgr. Tereza Bařinková, 39 let
Je učitelka výtvarné výchovy na Gymnáziu a Jazykové škole Zlín a lektorka kurzů automatické kresby, tvorby mandal, intuitivní malby a výtvarných kurzů pro děti.
Praxi má ze střední pedagogické školy, gymnázia, výtvarných kurzů pro děti v mateřských školkách, věnuje se také individuální přípravě studentů k talentovým zkouškám a tvorbě edukačních programů pro galerii Kabinet T, která prezentuje současné umění.
Jejím dlouholetým zájmem je arteterapie a muzikoterapie.
Vystudovala Gymnázium a jazykovou školu Zlín, Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor malba a Univerzitu Palackého v Olomouci, fakultu pedagogickou. Absolvovala kurzy klasické kresby a muzejní a galerijní animace.

 

Cena pětihodinového kurzu je 590 Kč. Veškeré pomůcky jsou v ceně kurzu. Odnášet si s sebou budete kresby portrétů.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 0912,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme platební karty).

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?