Přednáška – Prevence rakoviny prsu

Datum / čas:
26/07/2017
18.00 - 19.00

Zbývá míst: 11


Ve své práci se setkáváme s nejrůznějšími lidmi z nejrůznějších organizací a sdílením našich příběhů a přání dochází ke krásným spolupracím. A tak to je i s organizací Mamma Help, ke které mě přivedla naše paní lektorka Vizovického pečiva, paní Romana Hrušková :)

Organizace Mamma Help se věnuje krásné práci. Cílem organizace je zlepšit kvalitu života onkologicky nemocných žen, prosadit zlepšení následné péče o onkologicky nemocné a přispět ke zlepšení informovanosti veřejnosti o výskytu, prevenci a možnostech léčby rakoviny prsu. Jejich posláním je pomoci každému, kdo je o pomoc v souvislosti s nádorovým onemocněním prsu požádá.

Mamma Help pořádají přednášky na téma Zdravotní prevence – karcinom prsu. Paní ředitelku zlínské pobočky Mamma Help Katku Vondráčkovou jsem tedy pozvala k nám do dílny, aby nám toto důležité téma přiblížila.

Přednáška je pro všechny zdarma, ale jelikož máme omezenou kapacitu míst, prosíme, přihlašte se a pokud se Vám změní plány, dejte nám vědět, že nepřijdete. Možná budou chtít přijít jiné ženy.

 

Nádorovým onemocněním prsu je v ČR každoročně postiženo více jak 7000 žen. V průběhu svého života tak podle statistiky onemocní každý 12. – 8. žena. Je již dostatečně známo, že pouze onemocnění zjištěné včas, tj. v počátečním stadiu, dává každé z nás velkou šanci na přežití a uzdravení. Ne všechny ale víme, jak si máme počínat, abychom předešly tragickým následkům, přestože v České republice existuje systém preventivních prohlídek na velmi dobré úrovni.

Sdružení Mamma HELP vám nabízí konkrétní informace, jak těchto preventivních prohlídek využít a jak si vlastní zdraví a život lépe chránit.

 

 

 

Těšíme se na vás :)


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?