Výroba kožených barefoot mokasín

Datum / čas:
02/09/2017 - 03/09/2017
10.00 - 17.00

Zbývá míst: -1


„Chůze a běh naboso byly pro člověka přirozeným pohybem po několik milionů let. První boty se objevily v době kamenné, kdy sloužily jako ochrana proti chladu a poranění. Později se však staly také symbolem společenského postavení a životního stylu jejich majitele. A to byl začátek konce přirozené bosé chůze, ke které se snažíme opět navrátit.

Barefoot obuv dává možnost žít životní styl, ve kterém vnímáte a používáte genialitu svého těla. Volnost, přirozený pohyb a dokonalý kontakt chodidla se zemí. Silné, pružné, otužilé nohy. Aktivní a dobře fungující klenby nožní. Citlivé vnímání, propriocepci, rovnováhu. Správné držení těla, přirozené křivky páteře. Radost z každěho kroku. Osvoboďte své nohy, vaše mysl je bude následovat.“ Text půjčen z www.zijnaboso.cz

 

Na tomto dvoudenním kurzu výroby barefootové obuvi s lektorkami Michaelou Nečasovou a Danou Tesařovou si vyrobíte jeden pár kožených mokasín přesně na svoji nohu.

Kurz se koná:

  • v sobotu 2.9. od 10. do 17.hodin
  • pokračování je v neděli 3.9. od 10 do 17 hodin.

 

Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z 25ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

Lektorky Michaela Nečasová a Dana Tesařová jsou z týmu paní Bohumily Brůnové a vedou společně kurzy výroby barefoot obuvi po ČR.

 

V ceně kurzu 2.400 Kč je zahrnut veškerý materiál a pomůcky, které budete k výrobě potřebovat. S sebou si prosím přineste jen fén.

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2907,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?