Výroba kožených barefoot sandálů

Datum / čas:
27/07/2017
10.00 - 18.00

Zbývá míst: 2


„Chůze a běh naboso byly pro člověka přirozeným pohybem po několik milionů let. První boty se objevily v době kamenné, kdy sloužily jako ochrana proti chladu a poranění. Později se však staly také symbolem společenského postavení a životního stylu jejich majitele. A to byl začátek konce přirozené bosé chůze, ke které se snažíme opět navrátit.

Barefoot obuv dává možnost žít životní styl, ve kterém vnímáte a používáte genialitu svého těla. Volnost, přirozený pohyb a dokonalý kontakt chodidla se zemí. Silné, pružné, otužilé nohy. Aktivní a dobře fungující klenby nožní. Citlivé vnímání, propriocepci, rovnováhu. Správné držení těla, přirozené křivky páteře. Radost z každěho kroku. Osvoboďte své nohy, vaše mysl je bude následovat.“ Text půjčen z www.zijnaboso.cz

 

Na tomto kurzu výroby barefootové obuvi s lektorkou Bohumilo Brůnovou si vyrobíte jeden pár kožených sandálů přesně na svoji nohu.
Kurz trvá 8 – 9 hodin a je určen pro 8 – 10 účastníků.
Materiál je přírodní třísločiněná hovězí kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z 25-ti barev, na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky.

Informace o lektorce najdete zde: https://www.facebook.com/bohumila.brunova

 

V ceně kurzu 1.400 Kč je zahrnut veškerý materiál a pomůcky, které budete k výrobě potřebovat. S sebou si prosím přineste jen fén.

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2707,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?