Pondělí 15:30 Letní výtvarný kurz pro děti

Letní výtvarný kurz obsáhne několik výtvarných technik a z každé lekce si děti odnesou nový výrobek. Lekce probíhají každé pondělí od 15:30 do 17 hodin. Kurz je vhodný pro děti od 6 do 12 let.

Na tomto letním kurzu si děti vyzkouší tvořit s nejrůznějšími materiály, pestrými výtvarnými technikami. Každá lekce bude soustředěna na jiné téma. Děti si vyzkoušejí například techniku odlévání sádry a dekoraci sádrových odlitků barvami, budou pracovat s vlnou i papírem, budou stříhat, lepit, malovat a tvarovat.

 

 

Lektorkou kurzu je Romana Morávková:

„Jmenuji se Romana Morávková a jsem vychovatelka ve školní družině. Ráda maluji, kreslím, sochám z hlíny, zkrátka tvořím. Na dětech mě baví jejich upřímnost, veselost, hravost a spontánnost. Mým cílem je, aby každé dítě v sobě probudilo kreativitu a nebálo se realizovat vlastní nápady.
Milí rodiče, pokud máte čas a chuť, přijďte se svými ratolestmi znovu objevit svou dětskou tvořivost. Na všechny se těším.“

Kurz je určen primárně pro děti od 6 do 12 let bez doprovodu rodičů. Pokud chcete přijít s mladším dítětem, je to možné po předchozí konzultaci a případné pomoci jednoho z rodičů na lekci.

Cena celého kurzu je 880 Kč. V ceně je 8 lekcí x 90 minut (cena jedné lekce trvající 90 minut je 110 Kč). V ceně je obsažen veškerý materiál, nářadí, potřeby. Nemusíte si s sebou nic nosit.
Máte naplánovanou dovolenou? Nevadí! Vaše lekce, které nebudete moc během své dovolené navštívit (maximálně však dvě lekce), si budete moct nahradit na podzim 2017. Vše po domluvě s obsluhou Mojí dílny.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 162017,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

Platba kurzu je jednorázová při rezervaci místa. Vaše místa si můžete rezervovat zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

 

Těšíme se na vás :)

 

REP_2985 REP_2957 _MG_5769 _MG_5742 _MG_5710 _MG_5741

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?