O nás

Moje dílna, z.s. je vysněný projekt pojící kreativní dílnu a malou domácí kavárnu. Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma a odcházeli s úsměvem na rtech :)

 

Moji dílnu dělíme na kavárničku, útulné nekuřácké prostředí, kde si můžete vychutnat dobrou kávu, přírodní mošty, domácí limonády a sladkosti. Můžete si u nás jen tak posedět, nebo odpočinkový čas využít k tvoření.

 

Volnému tvoření u kávy říkáme “otevřená dílna”. Můžete přijít kdykoliv v otevírací době, dát si něco dobrého a u toho si něco vyrobit. Náš personál vám rád poradí a pomůže. Tvořit může každý a stupeň zdatnosti u nás nerozhoduje :)

 

Vedle kavárničky je dále prostor, který slouží jako dílna. V průběhu dne, když neprobíhají žádné kurzy, funguje dílna jako další prostor pro kavárnu. Večer pak, když je vypsán kurz, se v dílně setkávají podobně ladění lidé, nechávají pracovat své ruce a mysl může odpočívat. Tvoření je krásná uvolňující činnost a čas, kdy společně v kurzech trávíme, je neocenitelný.

 

Moje dílna se nově stala zapsaným spolkem – nestátní neziskovou organizací. Doufáme, že díky této skutečnosti budeme moci naše dílny ještě více rozšířit.

 

Co dále v dílně podnikáme

  • narozeninové a jiné oslavy
  • pronájem dílny k jiným, vašim kurzům
  • organizace firemních team-buildingů
  • organizace kurzů na míru vaší poptávce
  • předsvatební dýchánky pro nevěsty a kamarádky – možnost výroby svatebních oznámení, jmenovek a drobných dekorací
  • pronájem keramické dílny a keramické pece k vlastnímu výpalu
  • přednášky, výstavy, workshopy

Dárkové poukázky

Na kavárně Vám rádi prodáme dárkové poukázky v hodnotě, kterou si sami stanovíte. Minimum je 200 Kč a mohou být na konkrétní kurz, který si přejete darovat, nebo na volné tvoření. Poukaz má platnost 1 rok.

Prodáváme již i Vánoční dárkové poukazy.

 

1240036_607219446028279_1912057225_n

 

Pokud pro nás máte nápad, připomínku nebo poptávku, jsme jedno velké ucho :)

 

 

Provozní řád

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?