Pondělí 15:00 Výtvarný kroužek pro menší děti

Výtvarný kroužek s Janou Svobodovou kombinuje různé výtvarné techniky uzpůsobené malým dětem a je určen pro naše nejmenší ve věku od 4 do 6 let.

 

Uspokojíme všechny děti s touhou po výtvarném kreativním vyjádření a rozvineme jejich dovednosti, a to v rámci mnoha výtvarných technik, se kterými se děti díky tomuto kurzu seznámí. Výtvarné techniky budeme mezi sebou kombinovat a na každém kurzu vznikne nové dílko, které si většinou děti hned s sebou odnesou domů.

 

 

Z výtvarných technik, kterých se dotkneme, zmiňme malbu, kresbu, práci s keramickou hlínou, výrobu drobných dekorativních předmětů, přáníček, práce s ovčí vlnou, přírodninami i s recyklovaným materiálem.

 

Cílem kroužku je děti seznámit s výtvarnou výchovou formou vlastního prožitku, vyzkoušet si základy tradičních technik i zcela nových a experimentálních.
V průběhu školního roku budeme pracovat na jednotlivých dílech, které budou během vyučovací hodiny dokončeny.

 

Snažíme se rozvíjet estetické cítění a vytvářet vkusné, esteticky podnětné prostředí, tvoříme práce kolektivní i individuální.

 

Na kroužek doporučujeme zástěrku nebo starší triko.

 

Kurz povede Jane Svobodová:
– lektorka hobby kurzů pro dospělé i děti,
– připravuje Vánoční dílny na Radnici ve Zlíně, dále pak Velikonoční dílny na Radnici, spolupracuji se Zoo Zlín na Adventních dílnách,
– přispívá do tvořivých časopisů Praktická žena, Decor, Receptář,
– byla členkou kreativního týmu v pořadu ČT1, Chalupa je hra,
– je spoluautorkou knížky nápadů „52 nápadů pro každý týden v roce“ od Computer press a autorkou knížek Supermáma a Nejkrásnější nápady z přírodních materiálů.

 

Kroužek bude probíhat každé pondělí od 5.2. do 25.6.2018. Jde celkem o 19 lekcí.

Lekce se nekonají 19.2. a 2.4.2018.

 

Cena jedné lekce, která trvá 60 minut, tedy od 15 do 16 hodin, je 110 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 2.090 Kč. V ceně je obsažen veškerý materiál.

 

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od rezervace.

Platbu je možné provést v hotovosti na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 012018.

 

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

_MG_5710 _MG_5769REP_2975 REP_3024 _MG_5724 _MG_5738

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?