Středa 17:00 Kurz akvarelu pro dospělé

Akvarel je technika malby, při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová/akvarelová barva). Nejčastějším podkladem pro malbu je papír, který pod nekrycí akvarelovou barvou prosvítá. Této vlastnosti se pak využívá k docílení nejrůznějších efektů.

 

 

 

 

Láká vás technika malby akvarelem? Je to technika malby lehce průsvitnými tóny barev a má svá specifická pravidla a postupy. Vypadá krásně, když s ní malujeme květiny, krajinu, zátiší nebo akty. Je živá, barvy se rozpíjí a mísí. V kurzu se naučíme, jak s technikou akvarelu pracovat. Budeme malovat konkrétní náměty podle předlohy, například květiny nebo zátiší, podle fotek krajin, ale také si vyzkoušíme volné experimentování s barvami.

 

O lektorce:
Mgr. Tereza Bařinková, 39 let
Je učitelka výtvarné výchovy na Gymnáziu a Jazykové škole Zlín a lektorka kurzů automatické kresby, tvorby mandal, intuitivní malby a výtvarných kurzů pro děti.
Praxi má ze střední pedagogické školy, gymnázia, výtvarných kurzů pro děti v mateřských školkách, věnuje se také individuální přípravě studentů k talentovým zkouškám a tvorbě edukačních programů pro galerii Kabinet T, která prezentuje současné umění.
Jejím dlouholetým zájmem je arteterapie a muzikoterapie.
Vystudovala Gymnázium a jazykovou školu Zlín, Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor malba a Univerzitu Palackého v Olomouci, fakultu pedagogickou. Absolvovala kurzy klasické kresby a muzejní a galerijní animace.

 

Kurz se bude konat jednou za 14 dní, vždy v sudém týdnu, od 5.9. do 28.11., od 17 do 20 hodin.

Termíny lekcí: 5.9., 19.9., 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11. Celkem 7 lekcí.

 

 

 

Cena jedné lekce, která trvá 180 minut, tedy od 17:00 do 20:00, je 280 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 1.960 Kč (7 lekcí).

V ceně nejsou zahrnuty pomůcky. Budete si moci od nás zakoupit základní balíček potřeb pro malbu akvarelem. Další potřeby si účastníci budou zajišťovat individuálně dle vlastních potřeb.

 

 

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

 

Platbu prosím proveďte nejpozději do 3 pracovních dní od rezervace.
Platbu je možné provést v hotovosti na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 252018.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?