Úterý 15:45 Letní kurz keramiky pro děti

Léto je časem her. Pojďte si hrát a tvořit do Mojí dílny. Pořádáme pravidelné kurzy keramiky pro děti i o letních prázdninách.

 

Kurz bude probíhat od 10.7. do 28.8., každé úterý od 15:45 do 16:45 hodin. Celkově jde o 8 týdnů – 8 lekcí.

Kurz keramiky pro děti je vhodný pro děti od 5 let. Na kurzu se děti seznámí s keramickou hlínou a naučí se z ní tvarovat, barvit ji a osvojí si základní techniky a postupy pro práci s tímto přírodním materiálem.

Na každé lekci děti zpracují jedno téma. Vše bude formou hry, témata zvolena pro děti tak, aby je bavila a rozvíjela jejich tvořivé schopnosti, představivost i ztvárnění reality.
Děti se seznámí s dekorováním keramiky prostřednictvím glazur a engob.

Kurz povede Sabina Borecká:

„Vystudovala jsem keramickou školu v Luhačovicích. Po škole jsem pracovala několik let v keramické dílně pro výrobu užité keramiky. Mám praxi s vedením kurzů keramiky pro děti i dospělé. Když jsem měla možnost poznat chráněnou dílnu, neváhala jsem a velice ráda se podělila o své zkušenosti s hlínou. Práce s klienty se mi natolik zalíbila, že jsem zde zůstala dalších pár let pracovat. Absolvovala jsem kurz na výrobu svíček a litého mýdla v Nizozemí. Nyní pracuji v denním stacionáři, kde vedu keramickou dílnu pro mentálně a duševně nemocné klienty.“
Motto: „Lidé co mají rádi hlínu, tak mají rádi…“ :)

 

Cena celého kurzu je 960 Kč. V ceně je 8 lekcí x 60 minut (cena jedné lekce trvající 60 minut je 120 Kč). V ceně je obsažen veškerý materiál, barvy. Nemusíte si s sebou nic nosit.
Máte naplánovanou dovolenou? Nevadí! Vaše lekce, které nebudete moc během své dovolené navštívit (maximálně však dvě lekce), si budete moct nahradit na podzim 2018. Vše po domluvě s lektorem.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 132018,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

Vaše místa si můžete rezervovat zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu.

Přihlášením vyjadřujete souhlas s provozním řádem Mojí dílny.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

 

Těšíme se na vás! :)

 

 

DSC_0035 DSC_0033 DSC_0028 DSC_0142 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?