Čtvrtek 16:00 Kurz šití na pokračování (sudé týdny)

Jednorázové kurzy šití v Mojí dílně pořádáme každý měsíc. Pro ty z vás, kteří to s šitím myslíte vážně, a chcete se naučit vše od základů práce s šicím strojem po složitější střihy, jsme s lektorkou Vendulou Vrzalovou Habartovou připravili kurz šití na pokračování.

 

 

 

Tento kurz šití bude probíhat vždy ve čtvrtek v sudé týdny od 7.února do 18.dubna. Kurz se skládá z šesti lekcí.

Termíny lekcí: 21.2, 7.3., 21.3., 4.4., 18.4., 2.5.

Kurz je určen pro naprosté začátečníky a mírně pokročilé. Pozor, kurz je pouze pro ty, kteří si mohou nosit vlastní šicí stroj.

Minimální počet přihlášených jsou 4 osoby, maximální počet 8 osob.

Kurz bude veden pro každého účastníka individuálně. Na první lekci lektorka zhodnotí schopnosti a zkušenosti jednotlivých účastníků a dle této startovací čáry a Vašich schopností a dovedností se pak bude odvíjet náplň jednotlivých lekcí. Každý účastník se propracuje od jednoduchých projektů k těm složitějším. Budete se podílet na tvorbě střihů a šít výrobky, které upotřebíte. Z každé lekce si odnesete svůj jedinečný projekt, který bude mít každý individuální. Materiál si každý účastník zajišťuje sám.

Při přihlášce na kurz prosím nahlaste svou úroveň pokročilosti a zkušeností se šitím a prací se šicím strojem.

O lektorkce:

Vendula Vrzalová Habartová vede kurzy šití v Mojí dílně od samého počátku, od roku 2015. Její kurzy šití po začátečníky i pokročilé jsou velmi oblíbené a i naprostí začátečníci si z kurzu pod jejím vedením odnášejí hotové výrobky.

Vendula se vyučila jako kloboučnice modistka a posléze studovala oděvnictví ve Strážnici, díky čemuž se později věnovala navrhování a šití dětských oděvů.

Cena jedné lekce, která trvá 180 minut, tedy od 16 do 19 hodin, je 330 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 1.980 Kč.

Volná místa budou nabídnuta k jednorázovým rezervacím, cena jedné lekce je 370 Kč.

Lekce nelze nahrazovat.

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od rezervace.

Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 142019.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?