Ateliér malby a kresby

Datum / čas:
25/05/2020
18.00 - 21.00

Zbývá míst: 1


Kurz jsme nazvali “Ateliér malby a kresby” a jde o semestrální kurz, jehož volná místa nabízíme k jednorázovým rezervacím a návštěvám. 

 

TENTO KURZ PROBÍHÁ V KAVÁRNĚ MOJE DÍLNA! Z DŮVODU MENŠÍ SKUPINY.

 

Lekce se konají každý týden v pondělí od 18 do 21 hodin. Lektorem je Martin Čada.

Jde o volný ateliér, jelikož jste to Vy, kdo si na lekci určí, jaké téma a jakou technikou si je přejete ztvárnit. Lektor Vám poskytne odborné rady a vedení.

Na kurz si můžete přinést vlastní výtvarné potřeby.V ceně kurzu není zahrnut materiál. Účastníci si nosí vlastní umělecké potřeby. Pokud byste si přáli použít naše, je to možné za poplatek 100 Kč/malba, 40 Kč/kresba na osobu/lekci.

 

Veškeré informace o semestrálním kurzu najdete zde.

 

Martin Čada:

“Jmenuji se Martin Čada. Studoval jsem volnou grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění. V letech 1999 – 2005 jsem pokračoval ve studiu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru malby. Vyučoval jsem na střední škole v Praze a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.
Mé obrazy a grafiky reagují na prostor nebo prostředí, které mne obklopuje a na situace, které zažívám. Snažím se zachytit něco, co nevidíme, například zvuk (šustění trav ve větru) nebo to, co je skryto pod slupkou vizuálního světa.”

 

Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat.

 

Cena jednorázové lekce je 320 Kč.

 

 

 


Rezervace:

320,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?