Betonové květináče

Datum / čas:
10/08/2018
17.00 - 19.00

Zbývá míst: 4


Stále více poslední dobou začínají do interiérů pronikat netradiční materiály a beton je jedním z nich. Betonové zdi,  stoly, nebo například i šperkovnice z betonu, či betonové květináče. Navíc beton, jako odolný materiál, využijete skvěle i v exteriéru, nevadí mu déšť ani mráz. A pokud nejste příznivci strohosti a surovosti betonu, lze jej i dále natírat a dekorovat.

Na tomto kurzu s lektorkou Janou Svobodovou budeme vytvářet betonové květináče a svícny.

Betonová směs získá odlitím do formy takřka libovolný tvar. Toho využijeme a vytvoříme si z kartonu vlastní formu. Na místě budou také další běžné plastové nádoby k jednorázovému použití, které bude možné použít jako formu. Pokud máte doma nádobu, která by Vám mohla posloužit jako forma a kterou můžete na kurzu zničit (beton se pak musí z formy vystříhat), rozhodně si ji s sebou přineste.

 

Kurz může být na jedno či dvě odpoledne:

  • Lekce v pátek 10.srpna 17 – 19 hod.- na této lekci se seznámíme s betonem, vytvoříme si a vybereme formy, které budeme chtít vylít, formy si připravíme, beton si namícháme a formy vylijeme.  Cena při absolvování jen první lekce je 490 Kč.
  • Lekce v úterý 14.srpna 17 – 19 hod.- na této lekci naše výrobky vysvobodíme z forem a dále je opracujeme – zbrousíme a můžeme dále dekorovat barvami nebo lepením dekorací (sklíčka / kamínky). Tato druhá lekce se uskuteční na zahrádce před Mojí dílnou. Při absolvování obou lekcí je cena 690 Kč.

 

Pokud zvolíte kurz na jedno odpoledne, ponecháte u nás své výrobky a my Vám je po zaschnutí betonu z forem vystříháme a připravíme k vyzvednutí – od středy 15.srpna si je můžete vyzvednout.

 

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1008,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme platební karty).

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?