Co nám barvy šeptají – přednáška

Datum / čas:
28/02/2019
17.00 - 19.00

Zbývá míst: 19


Renata Petrskovská, kterou znáte z kurzu výroby osobních orgonitů, k nám tentokrát přijede s přednáškou na téma “Co nám barvy šeptají, aneb jak jejich vibrací můžeme naplno využít v každodenním životě”.

 

Přijměte prosím pozvání na “barevné povídání”. Dozvíte se, jak na nás konkrétní barvy působí, co nám o nás – i nám říká barevné spektrum přímo v našem životě. Dotkneme se tématu automatické kresby a jak za její pomocí můžeme pracovat s našimi každodenními prožitky, starostmi i zdravotními obtížemi. Vnesme do našich životů více uvolnění, světla, podpory a lásky. Barvy nám pomohou zvýšit vibrace našeho těla a tím i vnímání a prožívání. Prožijeme si meditaci, která pro Vás bude nádherným darem…
“Žijme náš život každý den v síle, radosti, lásce a hojnosti”.

 

Pár slov o lektorce:

Jmenuji se Renča. Mám čtyři úžasné děti. Mým dnem narození se stala velká událost. Narodila jsem se z lásky… a právě čísla v datu mého narození mohou za to, že právě tady a teď čtete. Právě díky číslům – Numerologii jsem se dostala blíž sama k sobě. Zjistila jsem, že mi byl dán úžasný dar, tak jako i spoustě z vás….DAR “cítění” a “vidění” toho, co není zřejmé na první pohled. Již od malinka jsem cítila velkou lásku ke všemu živému i neživému a ta mě donesla až sem – k vám. Jsem vystudovaná paní učitelka a je mi v srdci nanejvýš blízké vést nejen děti…. Otvírat nové cesty a pomoci tak těm, kdo po tom v duši touží – pochopit hlubší význam života. A tak jsem tady! Tady a teď! Nic důležitějšího než to, co tvoříte, říkáte, cítíte, myslíte a vysíláte právě v tomto okamžiku, není. Pokud cítíte a toužíte svůj život posunout dál, povznést výš, jděte do toho. Cítíte to ve Vašem srdci? Udělejte to!

 

Cena přednášky je 220 Kč, délka trvání cca 120 minut.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 280202,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás.

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 220,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?