Floristika na chalupě

Datum / čas:
20/09/2019
15.00 - 18.00

Zbývá míst: 7


Tento kurz se koná na chalupě v Halenkovicích, nikoliv v Mojí dílně. Na své chalupě si lektorka pěstuje svoji levanduli, len, suší seno a chystá pro vás své krásné věnce a kytice :) Na tuto chalupu se rozhodla nás vzít a tam, v klidu luk a lesů, si vyrobíme něco úžasného… tentorkát velký podzimní věnec <3

 

Chalupa se nachází v Halenkovicích. Dopravu si většinou chce zajistit každý sám, ale pokud se chcete svézt, napište nám na info@mojedilna.eu a pokusíme se Vám zajistit odvoz.

 

Na tomto kurzu si vyrobíme velký podzimní věnec zcela od základu. Na začátku bude pouze drát a spousta materiálu, na konci  velký věnec . Základ si vyrobíme z proutí a doplníme připraveným materiálem.

V ceně kurzu je tento materiál: květ hortenzie, buxus, jehličnany, větvičky, různé šišky, mahónie, rozchodník, kůra, mech, řebříček, šípky, hloh, břečťan, mochyně, lusky katalpy, jablíčka a další plody podzimu vhodné k dekoraci. V ceně jsou i dráty a motouzy.

S sebou si prosím přivezte pracovní rukavice. Pokud máte, vezměte si své zahradnické nůžky, případně zapůjčíme.
Budeme tvořit venku pod širým nebem . Kurz se bude konat i za nepřízně počasí – schováme se pod pergolu. Teplé oblečení je doporučeno.

 

 

Kurz začneme v 15 hodin. Buďte prosím na místě s mírným předstihem a cestu si předem nastudujte. Pár dní před kurzem Vám pošlu e-mailem mapku a adresu místa.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2009,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

Moc se na vás těšíme :)

 

13474211_1028172297237717_425931804_n    


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?