Malované vějíře

Datum / čas:
05/05/2018
15.00 - 17.00

Zbývá míst: 7


Naše lektorka, umělkyně původem ze Zlína žijící a tvořící ve francouzských Antibes, Daniela Foltýnová, přijíždí do Zlína a nabízíme vám možnost účastnit se jejích kurzů v Mojí dílně.

 

Na tomto kurzu si pomalujete textilní vějíř.

 

Lektorčina pozvánka na kurz:

“Přestože již dávno skončila plesová sezona a je tady jaro, všichni víme, že počasí je velmi vrtkavé a zničehonic, třeba už na konci měsíce května, se mohou objevit první horka.  A tak se Vás ptám, jste na ně dobře připraveny? Máte  v kabelce svůj vějíř, tedy nejekonomičtější a nejelegantnější přírodní ventilátor? :) Jestli se Vám zdá, že ta doba horka je pořád ještě příliš daleko, využijte svůj čas jako přípravu na toto období a přijďte se při tvoření inspirovat voňavou francouzskou Provence. S mou pomocí si vytvoříte originální vějíř s tématem jarních barev a vůní a připravíte si tento modní doplněk třeba právě na cestu do Provence nebo na Azurové pobřeží. Tímto bych Vás také ráda pozvala na návštěvu do mého ateliéru, který se nachází v jihofrancouzskych Antibes.”

 

 

Kurz je určem začátečníkům a pokročilým.

Cena kurzu je 350 Kč – včetně vějíře a barev na hedvábí.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 50502,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme karty).

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

O lektorce:

“Kurz malby na hedvábí je možnost seznámit se s touto technikou a nechat se nadchnout něžnou možností spojení tohoto noblesního materiálu přes štětec s námi a naší energií, vnímavostí a citlivou stránkou našeho já. Udělám vše pro to, aby se mi to se všemi účastníky podařilo..” Daniela Foltýnová

Mgr. Daniela Foltýnová, po obdržení diplomu na Pedagogické fakultě v Brně, odchází do Paříže, kde se specializuje na grafickou tvorbu.
V roce 1995 se stěhuje na jih Francie a opět se vrací k textiliím, pedagogické práci a  věnuje se  i dále  realizacím česko-francouzských kulturních a uměleckých projektů.
Vedle tvůrčí práce ve svém ateliéru, pracuje s handicapovanými  dětmi, seniory, a  zajímá se o arteterapii.
V České republice, díky asociaci  Atelier Le Jardin de Soie představila několik umělců, například šansoniérku a klavíristku  Peggy Polito, francouzského fotografa Jacquese Renoira, slavného potomka  Augusta Renoira   nebo choreografa a tanečníka Chaunera Gallana., se kterým  v roce 2013 uvedla  ve zlínském divadle Malá scéna, taneční premiéru a společné dílo klasického baletu v moderním podání „Le Marki au pays de la soie“.

 

 

Těšíme se na vás! :)

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?