Keramický workshop květinový

Datum / čas:
30/08/2019
17.00 - 20.00

Zbývá míst: Pouze náhradníci


Také vás toto roční období neustále okouzluje svou romantickou křehkostí? Otiskněte si  tento pocit do hlíny, tam s vámi vydrží už napořád….

 

Na tomto workshopu budeme pracovat s jemnými kvítky, mnohotvarými lístky, dužnatými stonky, všech barev, tvarů, struktur, k dipozici vám budou šnečí ulity nebo i mušle, provázky, korálky. Přineste si ty své oblíbené, které si otisknete do keramické hlíny. Krásné budou luční kvítky, nebo čerstvé lístky stromů. Něco pro vás bude i přichystáno v dílně.

 

Lektorka Tereza Kučerová vás provede procesem výroby jednoduchého nádobí tvarovaného z ruky, na které si rostlinky obtisknete. V druhé lekci pak již jednou vypálené nádobí opatříte glazurami a po druhém výpalu výrobky vyzvednete. Kurz je určen pro naprosté začátečníky a mírně pokročilé. Každý bude mít k dispozici 2 kg hlíny (pro vaši představu si z tohoto množství vyrobíte 4 dezertní talířky nebo 2 – 3 jídelní talíře nebo až 5 hrníčků)

 

 

Kurz se skládá ze dvou lekcí – 1.lekce pátek 30.srpna od 17 do 20 hodin + 2.lekce pátek  13.září od 17 do 19 hodin.

 

V ceně kurzu je zahrnutá hlína (2 kg na osobu), použití nářadí a pomůcek, dva výpaly v keramické peci, glazury a péče lektorky :)

 

 

 

 

Cena workshopu je 800 Kč a platba probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 3008,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

Kurz prosím zaplaťte do 3 pracovních dní od rezervace místa.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás.


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?