Keramický workshop květinový

Datum / čas:
26/05/2021
17.00 - 20.00

Zbývá míst: 8


Také vás toto roční období neustále okouzluje svou pestrobarevnou sílou a úžasnými tvary rostlin? Otiskněte si  tento pocit do hlíny, tam s vámi vydrží už napořád….

 

Na tomto workshopu budeme pracovat s jemnými kvítky, mnohotvarými lístky, dužnatými stonky, všech barev, tvarů, struktur, k dipozici vám budou šnečí ulity nebo i mušle, provázky, korálky. Přineste si ty své oblíbené, které si otisknete do keramické hlíny. Krásné budou jednoduché sedmikrásky, lístky pampelišek nebo větvičky břízy. Nevěstin závoj bude vypadat něžně a křehce, řebříček se svými lístky navodí atmosféru domova, vesnice a moravské  louky, růže může být výrazná a extravagantní. Něco málo květin a rostlin pro vás bude i přichystáno i v dílně.

 

Lektorka Tereza Kučerová vás provede procesem výroby jednoduchého nádobí tvarovaného z ruky, na které si rostlinky obtisknete. V druhé lekci pak již jednou vypálené nádobí opatříte glazurami a barvítky a po druhém výpalu výrobky vyzvednete. Kurz je určen pro naprosté začátečníky a mírně pokročilé. Každý bude mít k dispozici 2 kg hlíny (pro vaši představu si z tohoto množství vyrobíte 4 dezertní talířky nebo 2 – 3 jídelní talíře nebo až 5 hrníčků)

 

 

Kurz se skládá ze dvou lekcí – 1.lekce středa 26.května od 17:00 do 20:00 hodin + 2.lekce středa 9.června od 17:00 do 19:00 hodin.

 

V ceně kurzu je zahrnutá hlína (2 kg na osobu), použití nářadí a pomůcek, dva výpaly v keramické peci, glazury, barvítka a péče lektorky :)

 

 

 

 

Cena workshopu je 880 Kč a platba probíhá předem.

 

Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2605.

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

POZOR, TENTO KURZ PROBÍHÁ NA DÍLNĚ DROFA. Jak se k nám dostat na jdete zde https://dilnadrofa.cz/.

 

V dílně dodržujeme nařízená hygienická opatření – 

  • rouška/respirátor,
  • desinfekce rukou při vstupu,
  • desinfekce prostor a nářadí po každém kurzu,
  • časté větrání prostor.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 880,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?