Keramika nejen pro seniory

Datum / čas:
29/06/2022
10.00 - 13.00

Zbývá míst: 3


Dopolední kurz keramiky je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat s tímto zemitým materiálem a vytvářet užitné i dekorativní předměty.

 

Tento kurz je semestrální, tedy pokračující. Jelikož jsou v kurzu volná místa, můžete přijít třeba jen na jednu lekci. Rezervujte si ji vyplněním formuláře na konci stránky :)

 

Pokud máte zájem o celý semestrální kurz, informace najdete zde.

 

Kurz je zaměřen na modelování a tvarování z volné ruky, stavění z plátů a činností bez použití hrnčířského kruhu. Naučíme se základní práce s keramickou hlínou, její zpracování a použití.

 

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. Budete zpracovávat individuální témata, přinášet si vlastní nápady a pracovat na svých projektech. Lektorka vás povede a zaštítí svými mnohaletými zkušenostmi. Nulové předchozí zkušenosti nejsou pro tento kurz překážkou.

 

Lektorkou je zkušená keramička a výtvarnice Jarmila Sítníková.

V ceně lekce je obsažen materiál na tvoření v rámci této lekce – 1 kg keramické hlíny, engoby, glazury, použití nářadí – a následný výpal. Cena lekce neobsahuje další návštěvy k dokončení výrobku, ty se opět platí.

 

Pro kompletní výrobu jednoho výrobku je z technologického postupu třeba minimálně dvou návštěv lekcí – na první lekci si výrobek vytvarujete, pak následuje schnutí, první výpal (přežah) a poté si přijdete na lekci výrobek namalovat (naglazovat). Ten pak putuje opět do keramické pece na ostrý výpal. Pro výrobu jednoho výrobku je tedy odstup mezi lekcemi min.2 týdny a čas od tvarování do vyzvednutí hotového výrobku může být 3 – 5 týdnů podle velikosti výrobku a časového harmonogramu výpalů. Také je tedy potřeba návštěva dvou lekcí.

 

Platba kurzu probíhá bankovním převodem předem na účet č.  2601194268/2010. Pokud kurz rezervujete až na poslední chvíli, je možné zaplatit v hotovosti na místě. Při platbě převodem uveďte do poznámky své jméno a jako variabilní symbol 2022004 .

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

TENTO KURZ PROBÍHÁ V NAŠÍ DÍLNĚ na adrese Zálešná I 4057, Zlín.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

 

 

    

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 380,00
seniorské vstupenky 330,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?