Keramika pro dospělé

Datum / čas:
27/06/2022
16.30 - 19.00

Zbývá míst: Vyprodáno


2Chcete přijít na keramiku jen jednorázově? Můžete, pondělní kurz keramiky nabízí volná místa pro Vaši tvorbu :)

 

 

Tento oblíbený kurz keramiky pro dospělé je ve svém tradičním úterním termínu už plný, a právě proto jsme pro Vás otevřeli ještě jeho pondělní verzi :) Své místo si chyťte vyplněním formuláře na konci stránky.

Jde tedy o jednu lekci ze semestrálního kurzu. Informace k němu najdete zde.

 

Při jednorázovém vstupu si téma vybíráte sami. Pokud jste začátečníci, nechejte si poradit od lektorky, se kterou společně téma zvolíte. Pokud s keramikou máte zkušenosti, můžete si téma již přinést a dle potřeby jej konzultovat.

V ceně jednorázové návštěvy lekce je obsažen materiál na tvoření – 1,25 kg keramické hlíny, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí. Cena 360 Kč je chápána za návštěvu lekce s použitím materiálu a následný výpal. Tato cena neobsahuje výrobu kompletního výrobku.

Pro kompletní výrobu jednoho výrobku je z technologického postupu třeba minimálně dvou návštěv lekcí – na první lekci si výrobek vytvarujete, pak následuje schnutí, první výpal (přežah) a poté si přijdete na lekci výrobek namalovat (naglazovat). Ten pak putuje opět do keramické pece na ostrý výpal. Pro výrobu jednoho výrobku je tedy odstup mezi lekcemi min.2 týdny a čas od tvarování do vyzvednutí hotového výrobku může být 3 – 5 týdnů podle velikosti výrobku a časového harmonogramu výpalů.

 

 

Platba kurzu probíhá bankovním převodem předem na účet č.  2601194268/2010. Pokud kurz rezervujete až na poslední chvíli, je možné zaplatit v hotovosti na místě. Při platbě převodem uveďte do poznámky své jméno a jako variabilní symbol 202106 .

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

TENTO KURZ PROBÍHÁ V NAŠÍ DÍLNĚ na adrese Zálešná I 4057, Zlín.

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

     


Rezervace:

Tato akce je již plně obsazena.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?