Kraslice – “relief”

Datum / čas:
14/03/2020
14.00 - 17.00

Zbývá míst: 10


Tento rok opět uvádíme pětidílnou sérii kurzů tradičního velikonočního zdobení s panem Poulíčkem, zkušeným malířem kraslic. Třetím způsobem zdobení a náplní tohoto kurzu je RELIEF.

 

Voskový reliéf je původní technika zdobení českých velikonočních kraslic. Původně se používaly bílé ornamenty na barevném (nejčastěji červeném) podkladě, dnes je možné relief vidět a vyrábět v nejrůznějších barvách.

 

S panem Poulíčkem si takto ozdobíte 2 – 3 vejce. K účasti na kurzu není třeba žádná předchozí zkušenost. Na kurz si prosím přineste 3 ks vyfouknutých a nabarvených vajec. K barvení můžete použít potravinářské barvy nebo akrylový sprej. Vejce můžou být nabarvená i cibulí nebo jiným přírodním barvivem.

 

Na kurzu se naučíte zdobit kraslice stylem “relief”, získáte potřebné informace k materiálu a budete pak moci zdobit doma. Pan Poulíček také hledá pomocníka a následníka pokud si techniku zamilujete a budete se jí chtít věnovat na profesionální úrovni :)

 

 

Kurz je určen max. pro 10 osob. Uskuteční se při minimálním počtu 4 osob.

 

 

Cena kurzu je 350 Kč. Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1403,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 350,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?