Kresba portrétu uhlem

Datum / čas:
15/07/2020
16.30 - 19.30

Zbývá míst: 4


Na tento červenec jsme pro Vás přichystali 4 lekce kresby portrétu uhlem s lektorkou Evou Slačálkovou. Můžete se přihlásit na všechny zbývající lekce kurzu za sníženou cenu, nebo jen na jednu lekci. Toto je druhá lekce, ve středu 15.7.

 

ZDE najdete informace o celém červencovém kurzu.

Eva je zkušenou lektorkou a umělkyní zaměřující se na zobrazení lidského těla. Tento kurz je určený pro dospělé a děti starší 15 let, pro mírně pokročilé až pokročilé kreslíře.

 

O lektorce Evě Slačálkové:

“Po střední škole ekonomického zaměření jsem odcestovala do Spojených států, kde jsem vystřídala různé profese, učila se jazyk, cestovala a postupně oživovala svůj zájem o výtvarné umění, který vyvrcholil studiem na The Palette and Chisel Art Academy v Chicagu. Pod vedením amerického malíře filipínského původu Romela de la Torre, jsem se postupně během dvou a půl ročního studia, seznamovala a pronikala do techniky figurativní kresby a malby, která je doposud centrem mojí tvorby. Tu vedle Romela de la Torre ovlivnili zejména i představitelé amerického klasického portrétního malířství přelomu 19. a 20 století jakými byli např. John Singer Sagrent a Cecilia Beaux, nebo španělský představitel luminismu Joaquín Sorola. Američtí impresionisté dnešní doby Richard Schimd, Nancy Guzik a další.
Středobodem mé tvorby bylo a je lidské tělo, maluji a kreslím akty, portréty, nejraději podle živého modelu, ale i podle fotek. Z hlediska techniky dominuje olej, uhel, pastel a tužka. Určitou dobu jsem byla členkou skupiny Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí (SVUMP), vystavuji samostatně i v rámci kolektivních výstav.”

 

 

Cena tříhodinového kurzu je 360 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a honorář modelky.

 

Platba kurzu probíhá předem – převodem na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 8072020.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?