Kresba v plenéru

Datum / čas:
16/08/2019
16.00 - 20.00

Zbývá míst: 8


Plenérová kresba nás vyvede ven z ateliéru. Lektorem kurzu je Martin Čada.

 

Kurz bude věnován kresbě architektury. Účastník kurzu si osvojí základy zobrazení perspektivy, schopnost vizování, schopnost zobrazit viděný prostor kresbou.

 

 

 

Budeme kreslit tužkou, pastely, uhlem a rudkou. Veškeré kreslicí potřeby dodáme. Vás prosíme, abyste si vzali sedátko, skládací křesílko, nebo jen deku, na které se pohodlně uvelebíte.

 

Lektor vybere místo, kde se setkáte a budete kreslit. Sraz bude na tomto místě. Upřesníme vám jej před zahájením kurzu – pošleme sms.

 

 

Pár slov o lektorovi:
„Jmenuji se Martin Čada. Volnou grafiku jsem studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění. V letech 1999 – 2005 jsem pokračoval ve studiu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru malby. Grafické techniky jsem vyučoval na střední škole v Praze a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.
Mé obrazy a grafiky reagují na prostor nebo prostředí, které mne obklopuje a na situace, které zažívám. Snažím se zachytit něco, co nevidíme, například zvuk (šustění trav ve větru) nebo to, co je skryto pod slupkou vizuálního světa.“

 

Cena kurzu je 490 Kč.

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1608,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

V případě deště se akce nekoná a peníze Vám v plné výši vrátíme.

 

Těšíme se na nové zkušenosti s vámi! :)

 


Rezervace:

490,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?