Kurz akvarelu a ilustrace DROFA

Datum / čas:
28/05/2020
17.00 - 19.30

Zbývá míst: 1


Vracíme se do starých kolejí, pomalinku. Zatím pořádáme semestrální kurzy, max. pro 6 osob s rozestupy 2m. Na Kurz akvarelu a ilustrace s Janou Svobodovou máme dvě volná místa. Můžete si je chytit :)

 

Akvarel je technika malby, při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová/akvarelová barva). Nejčastějším podkladem pro malbu je papír, který pod nekrycí akvarelovou barvou prosvítá. Této vlastnosti se pak využívá k docílení nejrůznějších efektů.

Láká vás technika malby akvarelem? Je to technika malby lehce průsvitnými tóny barev a má svá specifická pravidla a postupy. Vypadá krásně, když s ní malujeme květiny, krajinu, zátiší nebo akty. Je živá, barvy se rozpíjí a mísí.

 

Na tento kurz je třeba mít vlastní pomůcky. Pokud však chcete vyzkoušet jen jednu lekci, je možné zapůjčit si pomůcky zdarma od nás.

Pro jednorázovou rezervaci prosím vyplňte formulář níže.

Cena jedné lekce je 320 Kč.

 

Platba kurzu v této době (kavárna Moje dílna je uzavřená) probíhá bankovním převodem předem. Pokud kurz rezervujete až na poslední chvíli, je možné zaplatit v hotovosti na místě. Na dílně Drofa nemáme platební terminál. Při platbě převodem uveďte do poznámky své jméno a jako variabilní symbol 210520.

 

POZOR, TENTO KURZ PROBÍHÁ NA DÍLNĚ DROFA. Jak se k nám dostat na jdete zde https://dilnadrofa.cz/kudy-k-nam/.

 

V dílně dodržujeme nařízená hygienická opatření – 

  • desinfekce rukou při vstupu,
  • každý má vlastní stůl – 2m od ostatních studentů (pokud však přijdete s kamarádkou, můžete sedět spolu pokud si tak přejete),
  • účastníci nosí roušku, 
  • desinfekce prostor a nářadí po každém kurzu,
  • časté větrání prostor.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

informace k celému kurzu naleznete zde.

Budeme se na vás těšit.

 

 


Rezervace:

320,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?