Kurz pletení – závěrečná lekce

Datum / čas:
06/12/2018
17.00 - 19.30

Zbývá míst: 2


Toto je kurz tradičního pletení na jehlicích. Tuto techniku jsme již dlouho nenabízeli a před začátkem dlouhých zimních večerů cítíme jako povinnost, připomenout si pěkně intenzivně tuto oblíbenou techniku našich babiček a maminek :)

 

Kurz pletení je určen pro naprosté začátečníky, pro ty, co už v minulosti jehlice v rukou drželi i pro ty, kteří zvládají hladce a obrace. Kurz bude pojat individuálně, tedy ne všichni musí být na stejné úrovni a na konci kurzu budou i zvládat různé techniky. Každý pojede podle svého tempa a schopností.

 

Kurz se skládá ze čtyř lekcí. Ty se budou konat v liché čtvrtky, začínáme 25.10. a pokračujeme 8.11., 22.11., poslední lekce je 6.12. Lekce se vždy uskuteční od 17 do 19:30. Můžete se připojit i v průběhu kurzu, lektorka se Vám bude věnovat.

 

Na každé lekci se naučíte minimálně jednu techniku. Na celý kurz jich bude připraveno šest, tedy pokud znáte základní techniky, začnete až  od těch složitějších. V nabídce jsou tyto: hladce, obrace, vroubek (foto), mřížka (foto), osmičky a vaflový vzor.

 

Vaflový vzor

Mřížka

 

Vroubek

Pavla Čandová v nákrčníku :)

 

Na první lekci dostanete základní sadu na pletení – kulaté jehlice a vlnu na nácvik technik. Tento materiál je v ceně.

Na každé lekci si pak vždy vysvětlíme novou techniku a vytvoříme si vzorek. Vyzkoušíme si, jak jej plést a budeme danou techniku nacvičovat. Šikovnější z vás mohou stihnout i dvě techniky. Vzorek si pak vezmete domů a budete s nácvikem pokračovat, abyste techniku dostali do ruky.

 

 

Lektorkou je Pavla Čandová. Napsala nám o sobě pár slov:

“Relaxuju pletením…
Plést jsem se naučila jako dítě od své babičky, pak pletení zůstalo dlouhá léta na dně skříně až do doby, kdy jsem se k němu před pár lety opět vrátila. Baví mě zkoušet nové vzory a ráda se zdokonaluji účastí na různých pletařských akcích. Přijďte si to zkusit, třeba i vy objevíte radost z vlastnoručně upletené šály….”

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2510,
  • v hotovosti nebo kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?