Orgonity – kurz pro děti

Datum / čas:
11/12/2021
9.00 - 12.00

Zbývá míst: 12


Orgonit je velice osobní forma amuletu. Je to talisman a ochránce. Tento kurz je pro děti skvělá příležitost, vytvořit si svůj ochranný talisman a vložit do něj přesně to, co potřebují.

Kurz Osobních orgonitů je určen již pro děti od 4 let.
Děti jsou nanejvýš intuitivní a přirozeně vnímají a cítí, co je pro ně nejlepší. Proto i druh polodrahokamů, které se také vkládají do orgonitu, si dokáží vybrat na míru samy pro sebe. Tím jejich “OCHRÁNCE” působí naprosto dokonale :-)

 

Naši dílničku navštíví “Kouzelná Víla”, která nám přinese svět plný kamínků a barev…
Kurz začne v 9:00 a Vy si pro své dítko přijďte ve 12:00.

 

 

 

Pár slov o lektorce:

Jmenuji se Renča. Mám čtyři úžasné děti. Mým dnem narození se stala velká událost. Narodila jsem se z lásky… a právě čísla v datu mého narození mohou za to, že právě tady a teď čtete. Právě díky číslům – Numerologii jsem se dostala blíž sama k sobě. Zjistila jsem, že mi byl dán úžasný dar, tak jako i spoustě z vás….DAR “cítění” a “vidění” toho, co není zřejmé na první pohled. Již od malinka jsem cítila velkou lásku ke všemu živému i neživému a ta mě donesla až sem – k vám. Jsem vystudovaná paní učitelka a je mi v srdci nanejvýš blízké vést nejen děti…. Otvírat nové cesty a pomoci tak těm, kdo po tom v duši touží – pochopit hlubší význam života. A tak jsem tady! Tady a teď! Nic důležitějšího než to, co tvoříte, říkáte, cítíte, myslíte a vysíláte právě v tomto okamžiku, není. Pokud cítíte a toužíte svůj život posunout dál, povznést výš, jděte do toho. Cítíte to ve Vašem srdci? Udělejte to!

 

Cena tříhodinového dětského kurzu je 600 Kč a v ceně je výroba jednoho orgonitu.

 

Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 11121.

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

TENTO KURZ PROBÍHÁ V NAŠÍ DÍLNĚ na adrese Zálešná I 4057, Zlín.

V dílně dodržujeme nařízená hygienická opatření – 

  • rouška/respirátor,
  • desinfekce rukou při vstupu,
  • desinfekce prostor a nářadí po každém kurzu,
  • časté větrání prostor.

 

Pokud by se kurz nekonal z důvodu aktuálních protipandemických nařízení, nebojte, o své peníze a rezervaci nepřijdete. Kurz posuneme a také Vaše rezervace.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 600,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?