Osobní mandaly

Datum / čas:
08/06/2019
14.00 - 18.00

Zbývá míst: 6


Mandala je obraz tvořený tvary a barvami, kde duch a duše koncentruje naše tady a tedˇ, které současně obsahuje naši minulost, přítomnost i budoucnost, náš aspekt mužský – jang – převážně ve tvaru a náš aspekt ženský – jin -převážně v barvě.

 

Zveme vás na kurz malování osobních mandal, čas relaxu, pohody a sebepoznání. Kurz je určený pro malé i velké, bez ohledu na věk a pohlaví. Tvorba mandaly je kreativní proces, nezávislý na zkušenostech s kreslením. Je to proces, který mění směřování pozornosti směrem zvenku dovnitř, pomáhá vám spojit se se sebou, se svým Já a možná i najít odpovědi na mnohé otázky. Kreslení mandaly je terapeutická, radostná a relaxační činnost.

 

Co získáte:

  • možnost proniknout do svého vnitra, rozvinout tvořivost, procítit radost a sílu přítomného okamžiku,
  • vytvoříte si vlastní jedinečnou mandalu, kterou si odnesete domů.

Co se naučíte:

  • malovat mandaly od základu,
  • co je to mandala,
  • posvátná geometrie,
  • symbolika barev.

 

Na tomto kurzu se Slávkou Hutyrovou si nejdříve řeknete, co je to osobní mandala. Naučíte se ji vypočítat a sestrojit. Výpočet se dělá ze jména, příjmení a data narození.

 

Mandala je rozdělená na čtyři vrstvy: duše, ego, intelekt, osud nebo karmická cesta.

Barevnost mandaly se určuje podle feng shui výpočtem osobního trigramu Ming Gua.

 

Každý si v kurzu namaluje svoji osobní mandalu.

 

O lektorkce Slávce Hutyrové:

Volám sa Slávka a som zo Slovenska, osud ma zavial do týchto krajov v lete 2018. Som lektorka jogy a aktívne sa venujem maľbe mandál a feng shuej. Medzi moje najväčšie lásky patrí práve joga a mandaly. Joge sa venujem aktívne 4 roky a 2 roky aj ako inštruktor. Mandaly tvorím pre radosť sebe aj pre radosť ľudí naokolo. Moju tvorbu si môžeš pozrieť tu https://www.facebook.com/mandalabyslavka/?ref=bookmarks
Tvorba mandál je úžasný, kreatívny proces, ktorý ma sprevádza na mojej ceste sebapoznania, lepšieho pochopenia ako seba samej tak aj okolitého sveta. A ono sa to naozaj deje, pomaličky odlupujete jednu vrstvu po druhej a odhaľujete jadro, svoje JA, ktoré je ukryté pod nánosmi myšlienok, predsudkov, tráum, zažitých vzorcov myslenia a žitia. Venujem sa ako intuitívnej tvorbe mandál, tak aj tvorbe na objednávku. Tvorím osobné, partnerské, rodinné aj firemné mandaly priamo šité na mieru zákazníka. Využívam prevažne techniku maľby akrylom na plátno.
Pozývam všetkých na zážitkový kurz, kde vám rada odovzdám všetko čo viem k téme mandál. Aby ste aj vy mohli nastúpiť na vašu cestu kreativity, radostnej tvorby, sebapoznania a odhaľovania svojich možností. Namaste…

 

Cena kurzu je 670 Kč a zahrnuje veškerý materiál a použití pomůcek na vytvoření osobní mandaly. Budeme tvořit na papír pastelkami.

 

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 806,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

Kurz prosím zaplaťte do 3 pracovních dní od rezervace.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás!

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?