Osobní orgonity

Datum / čas:
24/11/2019
13.00 - 19.00

Zbývá míst: 3


Přinášíme vám do Zlína jedinečný kurz výroby osobního šperku – Orgonitu s paní Renatou Petrskovskou.

Vytvořte a naprogramujte si svůj osobní Orgonit.

– Co je to Orgonit a co všechno se do něj vkládá? K čemu slouží a jak na svého majitele působí? To vše si povíme v úvodu kurzu. Uděláme si meditaci a ponoříme se do nitra své duše, svého nastavení…

– Na kurzu se dozvíte, jak si za pomocí numerologie zjistíme svůj životní karmický úkol a jak s ním naložit.

– Důležitá část se bude týkat symbolů a léčivých, tzv. ” Šťastných” kamenů, které se do Orgonitu vkládají. Vysvětlíme si jejich působení a nastavení.

– V průběhu celého kurzu budeme postupně s láskou tvořit naše osobní Orgonity a rozvíjet mimosmyslové vnímání a intuici.

– Na závěr vám ke každému Orgonitu napíši osobní Channelingový odkaz.

 

Přijďte si s námi posedět a vytvořte si svůj jedinečný léčivý a harmonizující šperk. Již navždy s vámi bude propojen….

 

Pár slov o lektorce:

Jmenuji se Renča. Mám čtyři úžasné děti. Mým dnem narození se stala velká událost. Narodila jsem se z lásky… a právě čísla v datu mého narození mohou za to, že právě tady a teď čtete. Právě díky číslům – Numerologii jsem se dostala blíž sama k sobě. Zjistila jsem, že mi byl dán úžasný dar, tak jako i spoustě z vás….DAR “cítění” a “vidění” toho, co není zřejmé na první pohled. Již od malinka jsem cítila velkou lásku ke všemu živému i neživému a ta mě donesla až sem – k vám. Jsem vystudovaná paní učitelka a je mi v srdci nanejvýš blízké vést nejen děti…. Otvírat nové cesty a pomoci tak těm, kdo po tom v duši touží – pochopit hlubší význam života. A tak jsem tady! Tady a teď! Nic důležitějšího než to, co tvoříte, říkáte, cítíte, myslíte a vysíláte právě v tomto okamžiku, není. Pokud cítíte a toužíte svůj život posunout dál, povznést výš, jděte do toho. Cítíte to ve Vašem srdci? Udělejte to!

 

Cena kurzu je 900 Kč. V ceně je obsažena výroba jednoho Orgonitu a beseda s lektorkou. Pokud si budete přát vyrobit více Orgonitů, cena každého dalšího bude 200 Kč. Po tomto kurzu budete schopni vytvářet tyto šperky sami v domácích podmínkách.

 

V době kurzu je zahrnuta 30ti minutová pauza na občerstvení.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 241102,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 

20170123_140211 20170123_140219orgonitky 1 orgonitky

20161127_121541 20161127_121648

20170121_121127


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?