Osobní orgonity

Datum / čas:
11/12/2021
13.00 - 17.00

Zbývá míst: 11


Na kurzu výroby orgonitů s lektorkou Renatou Petrskovskou se o orgonitech  mnoho dozvíte a vyrobíte si orgonity – náhrdelníky – pro sebe a své blízké.

 

Co je to ORGONIT?

Je to transformátor a nositel živé pozitivní energie.

  • Kov (anorganická složka – v podobě kovových špon, třísek, zlomků) uvnitř orgonitu na sebe přitahuje negativní energii z našeho okolí, z lidí okolo nás, či z nás samých. a mění ji na pozitivní. Také transformuje elektrosmog – elektromagnetické záření.
  • Šťastné – léčivé –  kameny (polodrahokamy) uvnitř orgonitu specifikují a formují jeho vlastní energii. Každý s sebou totiž nese prastarou informaci (i milion let starou) a vyzařuje léčivé vibrace působící na konkrétní oblasti našeho žití. Do každého orgonitu je zalit křišťál, jenž posiluje jeho funkci, a dělá orgonit aktivní. Mimo jiné také zdvojnásobuje jeho sílu a dělá orgonit samočistícím.
  • Do orgonitu vkládám také symbol, který poukazuje na naše vnitřní nastavení, a může nám tak nabídnout další informaci o nás samých.
  • Na spodní stranu orgonitu vkládám ve většině případů mandalu, která posiluje, harmonizuje, či zklidňuje naši podstatu.
  • To vše je zalito křišťálovou netoxickou a bezftalátovou pryskyřicí (organickou složkou orgonitu), která je složena z krystalické mřížky, přitahující na sebe orgon (živou pránu) z okolí.

 

Lektorka vás nejdříve uvede do procesu výroby orgonitů a vysvětlí vám celý výrobní postup. Každý pak bude pracovat na svých orgonitech, které si sestaví dle vlastních preferencí.

Na kurzu si každý vyrobí dva orgonity, které opatří řetízkem z chirurgické oceli. Kurz  potrvá 4 hodiny.

 

“Orgonit je vytvářen s pomocí “ENERGIÍ NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ “. Díky tomu, se stává novým nástrojem i průvodcem na Tvé životní cestě. Bude Ti pomáhat svou vnitřní silou, energií a informacemi, které do něj v procesu tvorby vložíš. Otevřou se Ti nejpodstatnější energie Tvé momentální životní cesty. Tím získáš možnost dosáhnout posunu od toho, co pro Tebe již nefunguje, k tomu, co přináší lehkost a radost. 

Během kurzu budeme otevírat důležitá životní témata a podíváme se na ně z různých úhlů pohledu. Změníme tím vnímání reality, a tuto energii lehkosti, radosti a hojnosti vneseme nejen do orgonitů , ale i do našich životů.
Spolu vytvoříme mnohonásobně více ⭐️
Tesim se na Čas s vámi 😊
Renča , maminka čtyř jedinečných dětí, facilitatorka Access Bars kurzů, ta se kterou vždy změna přichází ⭐️”

 

Přijďte si s námi posedět a vytvořte si svůj jedinečný léčivý a harmonizující šperk. Již navždy s vámi bude propojen….

 

 

Cena kurzu je 1.100 Kč. V ceně je obsažena výroba dvou orgonitů na řetízku z chirurgické oceli a beseda s lektorkou. Pokud si budete přát vyrobit více orgonitů, cena každého dalšího bude 200 Kč. Po tomto kurzu budete schopni vytvářet tyto šperky sami v domácích podmínkách.

 

Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 1112.

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

TENTO KURZ PROBÍHÁ V NAŠÍ DÍLNĚ na adrese Zálešná I 4057, Zlín.

 

V dílně dodržujeme nařízená hygienická opatření – 

  • doklad o bezinfekčnosti – doklad o očkování / prodělání nemoci / PCR /antigen,
  • rouška/respirátor,
  • desinfekce rukou při vstupu,
  • desinfekce prostor a nářadí po každém kurzu,
  • časté větrání prostor.

 

Pokud by se kurz nekonal z důvodu aktuálních protipandemických nařízení, nebojte, o své peníze a rezervaci nepřijdete. Kurz posuneme a také Vaše rezervace.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás! :)

 

20170123_140211 20170123_140219 

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 1 100,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?