Ozdoby do vlasů – pro děti

Datum / čas:
19/01/2019
13.00 - 14.30

Zbývá míst: 8


Moje dílna Vám po kratší odmlce přináší další kreativní kurz, během kterého Vám majitelka Ateliéru Andělka Veronika Lukášová představí techniku výroby.

 

Ateliér Andělka, to jsou originální ručně vyráběné sponky a čelenky do vlasů a to nejen pro ty nejmenší princezny. Ateliér Andělka se kromě tradiční výroby zaměřuje i na ručně šité aplikace, které dávají všem výrobkům punc originality. V nabídce můžete rovněž nalézt i další vlasové dekorace jako například pružné čelenky nebo různé lifestylové doplňky.

 

V ceně kurzu 190 Kč je úvodní výklad lektorky a materiály pro výrobu setu sponeček s čelenkou, který si po skončení kurzu odnesete domů. Na výrobu budete mít k dispozici širokou škálu barevných stuh, mašlí a dalších aplikací. Domů si tak odnesete vlastně vyrobené vlasové doplňky (1x čelenka a 4x sponečka).

 

Kurz je určený pro samostatně tvořící děti i děti s doprovodem. Při rezervaci prosím vždy hlaste jen počet tvořících osob (pokud přijdete s malým dítětem, nahlaste jen jednu osobu a do komentáře přidejte informaci, že půjde o dítě + doprovod).

 

Účastníci kurzu budou mít dále možnost zakoupit originální výrobky Ateliéru Andělka přímo v prostorách Mojí dílny. Přijďte si užít skvělou atmosféru na tomto netradičním kreativním kurzu a nechte vyniknout svou fantazii.

 

Těší se na Vás Ateliér Andělka.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 190101,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 


Rezervace:

190,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?