Pletené ponožky

Datum / čas:
27/10/2018
14.00 - 18.00

Zbývá míst: 6


Tento podzim se více než dříve věnujeme tradičním rukodělným technikám našich babiček. Oprašujeme techniky jako pletení, háčkování, plstění nebo pletení košíků. K těmto tradičním technikám patří i pletení ponožek. Znáte ještě někoho, kdo tuto techniku ovládá? My máme to štěstí :)

 

Tou vybranou lektorkou je Simona Bukáčková, žena z liptálských pasek, se kterou jste se v Mojí dílně mohli setkat již mnohokrát, ať už na kurzech plstění, víl z ovčího rouna, nebo na našich jarmarcích, který se Simča pravidelně účastní.

 

Na tomto kurzu pletení ponožek si upleteme jeden pár ponožek se srdíčkem. Kurz potrvá 4 hodiny a za tento čas se vám bude lektorka věnovat, vysvětlíte si dopodrobna návod a způsob pletení ponožek na pěti  jehlicích a postupně podle tohoto návodu upletete jednu ponožku.

 

V ceně kurzu je i veškeré materiál, tedy 2 ks šedé příze na tělo ponožky a 1 ks růžové příze na srdíčka. Pletací kruhové jehlice a příze jsou v ceně kurzu a vše si odnesete s sebou domů spolu s jednou dokončenou ponožkou a vytištěným návodem.  Doma si pak dopletete druhou ponožku a budete mít skvělý základ k tomu, abyste v pletení pokračovali.

 

Kurz je určen pro mírně až středně pokročilé. Je důležité mít zvládnuté alespoň základní techniky jako hladce a obrace.

 

 

 

 

Cena 4-hodinového kurzu je 630 Kč a v ceně je obsažen veškerý materiál a návod.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2710,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době (nepřijímáme karty).

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těším se na vás!

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?