Skrze tvorbu k poznání sama sebe

Datum / čas:
06/10/2022
17.00 - 20.00

Zbývá míst: Pouze náhradníci


Máme pro vás naprosto ojedinělý kurz ve Střední Evropě. Malířka lidských duší, Romana Rosa dokáže z vašeho obrázku vyčíst vaše schopnosti, talenty a dovednosti.

 

Její obrazy si lidé nechávají malovat pro sebe, pro celé rodiny i do firem. Při tvorbě jí používají Bytosti, které pak posílají prostřednictvím obrazů Poselství jejich majitelům.

Romana Rosa připravila kurz na kterém objeví vaše skryté schopnosti a talenty. Vy budete malovat a ona pak z vašeho obrazu ,,přečte”, co ve vás je.

 

Přijďte a objevte své schopnosti.
Nevadí, že neumíte malovat, dokáže přečíst vaše schopnosti i z pouhé tečky. Je jedno, že nevíte, co je ve vás ukryté, Romana Rosa to objeví a řekne vám to.
Nezáleží na tom, že si nevěříte, zbaví vás nedůvěry v sebe sama.

 

V každém člověku jsou ukryté schopnosti. Jen málokdo o nich ví a umí je využívat. Přijďte na malovaní s Romanou Rosou a odkryjte vaše talenty a schopnosti.
S sebou nepotřebujete vůbec nic, jen sama sebe. Vše ostatní bude pro vás připravené.

Pro ženy i muže od 15 – 70 let
Čas: 17-20h

 

Tento kurz je vhodný:

  • pro ty z vás, co chcete zjistit, co vše ještě dokážete,
  • pro studenty, kteří tápou, co dál,
  • pro ty z vás, kdo máte nápady, ale nevíte jak je uskutečnit,
  • pro ty z vás, kdo v této době nevíte, kam obrátit svoji pozornost.

 

O malířce Romaně Rose:

Kam až moje paměť sahá, vždy jsem malovala. Před desítkami let jsem zjistila, že umím vidět v obrazech ostatních lidí jejich schopnosti a talenty. Lidé malují a je jedno, co malují, jejich duše prostřednictvím obrazů mluví. Umím to ,,přečíst” a říci lidem, kam mají zaměřit svoji pozornost, kde se ukrývá jejich síla.
Tento objev vedl k tomu, že jsem začala malovat obrazy Duše. Pro někoho se to může zdát neuchopitelné, ale já vím, ke mně mluví Bytosti a do mých obrazů posílají pro majitele obrazů Poselství. Tyto obrazy, které maluji jsou plné čisté energie jejich majitelů a dokáží pohnout obrovskou silou s jejich životy.

 

 

 

Cena tříhodinového kurzu je 1.000 Kč. Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 610.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
EVIDENCE NÁHRADNÍKŮ
Kurz je v tuto chvíli již plný, ale můžete se přihlásit jako náhradník a pokud se uvolní místo, budeme Vás ihned informovat. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo.
0,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?