Tašky z papírových pytlů

Datum / čas:
27/10/2019
14.00 - 17.00

Zbývá míst: 8


Téma ekologie, recyklace, udržitelnosti a ZERO WASTE je stále aktuálnější a i my se jím v dílně intenzivně zabýváme.

Tento kurz na tato témata přímo navazuje. Na kurzu se naučíme způsoby, jakými můžeme zpracovat staré papírové potravinové pytle ve stylové kabelky a tašky.

 

Přijďte si vyrobit jednu kabelku či tašku na rameno, dle vlastního gusta a stylu. Základem vám bude papírový pytel, který  si s pomocí lektorky upravíte, zpevníte, připevníte uši a dozdobíte. Finální tašku pak opatříte impregnací, aby vám déle vydržela. Taška bude mít nosnost 5 kg a nemusíte se bát ji používat, bude pevná a dlouho vám vydrží.

Základní surovinou je papírový pytel o vysoké nosnosti. Tyto pytle jsou samy o sobě vyrobeny z recyklovaného papíru, rozhodně je není jednoduché roztrhat. Skládají se totiž až ze 4 vrstev papíru a mohou obsahovat i mezivrstvu tvořenou folií či tkaninou. Musejí unést několik desítek kilo obilovin, luštěnin a dalších komodit, které se v nich dopravují, proto je odolnost důležitým faktorem. Za poskytnutí pytlů velice děkujeme Bezobalu Zlín <3.

 

 

Kurzem vás provede lektorka Kateřina Bartošová – vychovatelka ve školní družině, ale i interiérová designérka a lektorka kreativních dílen. „Mám ráda všechny kreativní techniky, ale nejvíce je mi blízká recyklace a upcycling, díky němu věci získají novou funkci a možnost být originální ozdobou interiéru.“

 

Cena tříhodinového kurzu je 490 Kč a platba probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2710,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

Kurz prosím zaplaťte do 3 pracovních dní od rezervace místa.

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

 


Rezervace:

Typ lístku Cena Počet míst
standardní vstupenky 490,00


Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?