Ušní a tělové svíce

Datum / čas:
23/11/2016
17.00 - 20.00

Zbývá míst: 3


Co jsou tělové svíce?

*  jednoduchá a účinná léčebná metoda vycházející z moudrosti přírodních národů,

*  čistě přírodní výrobek sloužící k detoxikaci organizmu a urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni,

*  tělové svíce jsou ručně vyráběné duté trubičky z 100% bavlny, včelího vosku-s přídavky kurkumy a esenciálních olejů.
Proč je použít?

  • uvolňují stres, zlepšují stavy deprese a podráždění,
  • zmírňují zánětlivé procesy a jejich pozůstatky chronického charakteru,
  • čistí lymfatický systém,
  • zlepšují trávení,
  • uklidňují bolesti páteře a kloubů,
  • aplikace harmonizuje a navozuje příjemnou atmosféru, zároveň tím dává prostor ke zklidnění a přemýšlení o příčinách a řešení problému.

Používání tělových svící má potenciál zmírnit bolest nebo nepříjemné projevy téměř okamžitě. Občas působí tělové svíce až jako něco zázračného. Startují také samoléčebné procesy. A k tomu všemu je jejich používání navíc i krásné, voňavé a má své kouzlo. Podobá se to příjemnému relaxačnímu rituálu. Uděláte si na sebe čas, zapálíte voňavý oheň, vnímáte jeho mihotající se světlo, cítíte příjemný dotyk a zažíváte zklidnění těla i ducha. Oheň je zkrátka živel.

V Mojí dílně v tento večer přivítáme paní Kateřinu Raisovou, která vyrábí ušní, tělové a čakrové svíce z bavlněného plátna a čistého včelího bio vosku, bez přídavku parafínu. Do svící přidává propolis z vlastních včelstev.

Je ověřeno časem, že tato jednoduchá a efektivní léčba pomáhá obnovit tělesné funkce a celostně harmonizovat tělo, mysl a emoce. Dochází k bioenergetické očistě a obrodě. Z těla vyhořují neduhy, ne-moci a jedovaté látky. Urychlují se pozitivní změny na úrovni psychické i fyzické.

Tato metoda je vhodná do masérských salónů a dá se vhodně kombinovat s různými typy masáží. Najde využití i v kosmetických salónech a wellness centrech.

Svíce používají jak odborníci – léčitelé a terapeuti např. při masážích, kineziologickém odblokování, rodinných konstelacích, meditacích… tak i laici – k individuální pomoci blízké osobě nebo k samoléčení. Tělové a ušní svíčky z Karpat najdou své široké uplatnění v každé alternativní domácnosti.
Na třihodinovém kurzu si povíme teoretické informace o svících, jak a proč pusobí, k čemu nám mužou pomoci, kde a na co se dají aplikovat. Následně se naučíme, jak se svícemi pracovat a používat je na sobě a druhých osobách – dětech i dospělých. Vyzkoušíte si aplikaci ušních svící i tělových, tak abyste získali jistotu používat je doma.Čas bude na vaše dotazy a individuální přístup. Kurz je vhodný pro maminky, které mají děti trpící na rýmy, zahlenění, bolesti bříška aj. Přijít můžete samozřejmě kdokoliv, koho léčebná metoda zaujala, a chce si pouze vyzkoušet jak svíce působí.

 

Cena tříhodinového workshopu je 430 Kč. Každý účastník na kurzu použije 4 svíce na vlastní léčbu a 2 si odnese s sebou domů.

Těšíme se na vás! :)

 

moje di moje dílna IMG_20130806_182404 IMG_20130806_190636

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?