Volný malířský ateliér

Datum / čas:
09/12/2019
18.00 - 21.00

Zbývá míst: 3


Kurz jsme nazvali “Volný malířský ateliér” jelikož je jen na vás, jakou techniku se chcete učit. Jde o individuální práci na vlastních tématech, se kterými vám lektor bude radit a vést vás.

 

Lekce jsou jednou za 14 dní a je tedy ideální pracovat doma a na lekce přicházet pro konzultace a odbornou podporu.

Kurz bude probíhat v sudé pondělky a jedná se o 8 lekcí, které jsou určeny pro všechny zájemce nad 18 let věku (po konzultaci s lektorem lze hranici individuálně snížit).

Tento semestrální kurz je zaměřen na malbu. Na malířské techniky, které byste si rádi vyzkoušeli nebo ve kterých se toužíte zdokonalit. Jedná se o pastel, akvarel, temperu, akryl, olejomalbu. Každá technika má své technologické postupy. Cílem kurzu je seznámení se s nimi a v průběhu osvojení si těchto postupů.

Na tento kurz je nutné zakoupení vlastních výtvarných potřeb, které si budete s sebou nosit na lekce. Potřeby si budou hradit sami účastníci, jejich cena není zahrnuta v ceně kurzu. Každý účastník se tak může specializovat, používat materiál dle vlastní potřeby a pracovat i doma.

Lektorem je Martin Čada:

“Jmenuji se Martin Čada. Studoval jsem volnou grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění. V letech 1999 – 2005 jsem pokračoval ve studiu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru malby. Vyučoval jsem na střední škole v Praze a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.
Mé obrazy a grafiky reagují na prostor nebo prostředí, které mne obklopuje a na situace, které zažívám. Snažím se zachytit něco, co nevidíme, například zvuk (šustění trav ve větru) nebo to, co je skryto pod slupkou vizuálního světa.”

 

Kurz je určen pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé studenty, náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat.

 

Cena jednorázové lekce je 320 Kč.

 

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?