Základy numerologie – přednáška

Datum / čas:
26/10/2018
17.00 - 19.00

Zbývá míst: 8


Renata Petrskovská, kterou znáte z kurzu výroby osobních orgonitů, k nám tentokrát přijede s přednáškou na téma Numerologie dětství – příprava na život.

 

Za srdce vás zveme na další pokračování série přednášek o numerologii. Tentokrát se budeme věnovat první, a to velmi důležité fázi našich životů, období dětství a časné dospělosti. Než nastane čas plnění úkolů dospělosti, předchází je příprava na ně. Dopodrobna se dozvíte o jednotlivých obdobích právě této přípravné fáze, co nám do života přináší, nač nás chystá, a jak se k ní co nejlépe postavit. Ať už vás zajímá, jak nejlépe pomoci vašim dětem a usnadnit jim tak vstup do dospělosti, či se díky této přednášce vrátíte zpět do svého dětství a pochopíte tak, proč se vám v životě dělo, co se dělo, vězte, že je to velmi důležitá, obohacující a léčivá přednáška pro každého z nás.
Moc se těším na známé i nové tváře :-) Renča

 

Nadcházející přednášky Renaty Petrskovské plánované v Mojí dílně:

  • Dospělost a naše numerologicky dané úkol

 

Pár slov o lektorce:

Jmenuji se Renča. Mám čtyři úžasné děti. Mým dnem narození se stala velká událost. Narodila jsem se z lásky… a právě čísla v datu mého narození mohou za to, že právě tady a teď čtete. Právě díky číslům – Numerologii jsem se dostala blíž sama k sobě. Zjistila jsem, že mi byl dán úžasný dar, tak jako i spoustě z vás….DAR “cítění” a “vidění” toho, co není zřejmé na první pohled. Již od malinka jsem cítila velkou lásku ke všemu živému i neživému a ta mě donesla až sem – k vám. Jsem vystudovaná paní učitelka a je mi v srdci nanejvýš blízké vést nejen děti…. Otvírat nové cesty a pomoci tak těm, kdo po tom v duši touží – pochopit hlubší význam života. A tak jsem tady! Tady a teď! Nic důležitějšího než to, co tvoříte, říkáte, cítíte, myslíte a vysíláte právě v tomto okamžiku, není. Pokud cítíte a toužíte svůj život posunout dál, povznést výš, jděte do toho. Cítíte to ve Vašem srdci? Udělejte to!

 

Cena přednášky je 200 Kč, délka trvání cca 120 minut.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete dvěma způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 2610,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás.

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?