Základy numerologie – přednáška

Datum / čas:
07/12/2018
17.00 - 19.00

Zbývá míst: 8


Renata Petrskovská, kterou znáte z kurzu výroby osobních orgonitů, k nám tentokrát přijede s přednáškou na téma Dospělost a naše numerologicky dané úkoly.

 
Naší poslední přednáškou z oblasti numerologie je období dospělosti. Dnem našeho narození jsme si nastavili jistý “plán” a “úkoly”, které máme tzv. dané v osudu. Na této přednášce se dozvíte, jaké úkoly a zkoušky čekají Vás či Vaše blízké. Pomohu Vám pochopit, jakým způsobem k jednotlivým zkouškám přistupovat, a jak je co nejlépe uchopit. Dozvíte se také, co je Vaším hlavním životním úkolem a co to pro Vás v celém Vašem životě znamená. Mnohdy jen správným pochopením a uchopením našich životních zkoušek, začneme žít náš život kvalitněji, laskavěji, plnohodnotněji.

 

 

Pár slov o lektorce:

Jmenuji se Renča. Mám čtyři úžasné děti. Mým dnem narození se stala velká událost. Narodila jsem se z lásky… a právě čísla v datu mého narození mohou za to, že právě tady a teď čtete. Právě díky číslům – Numerologii jsem se dostala blíž sama k sobě. Zjistila jsem, že mi byl dán úžasný dar, tak jako i spoustě z vás….DAR “cítění” a “vidění” toho, co není zřejmé na první pohled. Již od malinka jsem cítila velkou lásku ke všemu živému i neživému a ta mě donesla až sem – k vám. Jsem vystudovaná paní učitelka a je mi v srdci nanejvýš blízké vést nejen děti…. Otvírat nové cesty a pomoci tak těm, kdo po tom v duši touží – pochopit hlubší význam života. A tak jsem tady! Tady a teď! Nic důležitějšího než to, co tvoříte, říkáte, cítíte, myslíte a vysíláte právě v tomto okamžiku, není. Pokud cítíte a toužíte svůj život posunout dál, povznést výš, jděte do toho. Cítíte to ve Vašem srdci? Udělejte to!

 

Cena přednášky je 200 Kč, délka trvání cca 120 minut.

 

Platba kurzu probíhá předem. Zaplatit můžete třemi způsoby:

  • bankovním převodem – na účet číslo 2601194268 / 2010, variabilní symbol 712,
  • v hotovosti na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době,
  • platbou kartou na kavárně Mojí dílny kdykoliv v otevírací době.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNÍ OD REZERVACE. 

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

Těšíme se na vás.

 

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?