Středa 16:30 – 20:00 Kurz šití

Jednorázové kurzy šití v Mojí dílně pořádáme každý měsíc. Pro ty z vás, kteří to s šitím myslíte vážně, a chcete se naučit vše od základů práce s šicím strojem po složitější střihy, jsme s lektorkou Vendulou Vrzalovou Habartovou připravili kurz šití na pokračování.

 

 

Kurz se bude konat v liché týdny. Termíny lekcí 9.9., 23.9., 7.10., 21.10., 4.11.

 

Kurz je určen pro naprosté začátečníky a mírně pokročilé. V dílně máme k zapůjčení dva šicí stroje. Pokud máte o jeden z nich zájem, napište nám to prosím k poznámce k rezervaci. Cena za zapůjčení na jednu lekci je 60 Kč.

 

 

Náplň kurzu:

  • první a druhá lekce – seznámení se strojem, stehy, šicími pojmy, typy švů, všívání zipu klasického a skrytého, dva nebo tři typy kapes a jednoduchý výrobek v podobě tašky, polštářku či kosmetické taštičky,
  • třetí lekce – šití výrobku na přání dle poskytnutého střihu,
  • čtvrtá a pátá lekce – tvoření střihu  (vytažení ze střihové přílohy ) + úpravy, zhotovení výrobku, popř.individuální konzultace a zkoušení dalších vzorníků.

 

 

Při přihlášce na kurz prosím nahlaste svou úroveň pokročilosti a zkušeností se šitím a prací se šicím strojem.

 

O lektorkce:

Vendula Vrzalová Habartová vede kurzy šití v Mojí dílně od samého počátku, od roku 2015. Její kurzy šití po začátečníky i pokročilé jsou velmi oblíbené a i naprostí začátečníci si z kurzu pod jejím vedením odnášejí hotové výrobky.

Vendula se vyučila jako kloboučnice modistka a posléze studovala oděvnictví ve Strážnici, díky čemuž se později věnovala navrhování a šití dětských oděvů.

 

Cena jedné lekce je 390 Kč, platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 1.950 Kč.

Volná místa, která nebudou obsazena semestrálními účastníky, budou nabídnuta k jednorázovým vstupům, které můžete sledovat na stránce jednorázových kurzů, cena jedné lekce je pak 460 Kč.

 

 

Chcete se přihlásit? Vyplňte prosím PŘIHLÁŠKU a po potvrzení Vašeho místa, které Vám přijde e-mailem, prosím proveďte platbu převodem na účet  2601194268/2010 s variabilním symbolem 272020. Do poznámky prosím uveďte jméno přihlášeného.

 

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

Přečtěte si, prosím, náš PROVOZNÍ ŘÁD.

 

 

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?