Pondělí 10:00 Šikovné ručičky (sudý/lichý týden)

V tomto kurzu se zaměříme na ty nejmenší, kteří už si doma vyzkoušeli kreslit pastelkami a rádi by to zkusili i s barvami, křídami, nůžkami, lepidlem, nebo i keramickou hlínou a dalším zajímavým materiálem k prozkoumání. Je to skvělá příležitost se vyjádřit jinak, než mluvením. Kroužek je vhodný pro děti od 2 let s doprovodem jednoho rodiče.

 

V tomto věku neočekáváme od dětí výsledek v podobě úhledně namalovaných obrázků, ale zaměřujeme se na průběh činnosti, na zážitek a možnost užít si výtvarný materiál. Výtvarná tvorba je pro děti jedinečnou možností, jak rozvíjet vlastní kreativitu v široké míře. Pro rodiče zase příležitost strávit s dětmi společný tvořivý čas.

 

Každou hodinu začneme pohádkou, nebo básničkou od které se bude odvíjet následující tvoření. Činnosti jsou krátké a buď necháme dítě tvořit samo, nebo lehce pomáháme. Cílem je nechat dítěti co největší volnost a být k ruce, když bude potřebovat pomoct. Témata k tvorbě slouží spíše jako nápady, ne povinnost.

 

S dětmi budeme cákat barvami, foukat do nich, namáčet v nich ruce a nohy, lepit k sobě různé materiály, patlat se v hlíně….ale hlavně se bavit. V létě budeme využívat přírodní materiály, co najdeme venku a v zimě taky tak :)

 

Lektorkou kroužku je Tereza Kučerová:

“Tvoření mě baví už od dětství a doteď se mě nepustilo. Jako malá jsem tvořila v keramické dílně mého otce. Pak jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu sklářskou ve Valašském Meziříčí. Nyní pracuji jako volnočasový pedagog ve Středisku volného času Domeček, taky ve VM- keramika, výtvarka, malba na obličej, tábory…. Je to taková vzájemná výměna, když mají z tvoření radost ostatní, mám pak radost i já, že to má smysl =)” 

 

Kroužek bude rozdělen na dvě skupiny, není možné mezi skupinami střídat docházku. 1 lekci po předchozí omluvě aspoň 2 dny předem si můžete nahradit v jiném týdnu po domluvě s lektorkou. Nebo místo sebe můžete někoho poslat.

 

SUDÝ TÝDEN
termíny lekcí: 4.2., 18.2., 4.3., 18.3., 1.4., 18.4., 29.4., 13.5., 27.5., 10.6., 24.6., jedná se o 11 lekcí

 

LICHÉ TÝDNY
termíny lekcí: 11.2., 11.3., 25.3., 8.4., 6.5., 20.5., 3.6., 17.6., jedná se o 8 lekcí

 

Kapacita je 6 míst (6 dětí + 6 maminek).

 

Cena lekce při rezervaci a platbě celého semestru je 100 Kč. Kroužek je možné navštěvovat také jednorázově, a to v případě, že místa nebudou obsazena pravidelnými účastníky. Při jednorázovém vstupu je cena 140 Kč/lekci. V ceně je veškerý materiál a péče lektorky.

Cena celého kroužku sudé týdny je 1100 Kč.

Cena celého kroužku liché týdny je 800 Kč.

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od rezervace.

Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 12019.

 

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

 

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?