Moje Dílna - kavárna a kreativní dílna

Pondělí 18:00 – 21:00 Volný malířský ateliér s Martinem Čadou (sudé týdny)

Pondělí 18:00 – 21:00 Volný malířský ateliér s Martinem Čadou (sudé týdny)

Kurz bude probíhat v sudé pondělky a jedná se o 8 lekcí, které jsou určeny pro všechny zájemce nad 18 let věku (po konzultaci s lektorem lze hranici individuálně snížit).

Kurz jsme nazvali “Volný malířský ateliér” jelikož je jen na vás, jakou techniku se chcete učit. Jde o individuální práci na vlastních tématech, se kterými vám lektor bude radit a vést vás. Lekce jsou jednou za 14 dní a je tedy ideální pracovat doma a na lekce přicházet pro konzultace a odbornou podporu.

 

Tento semestrální kurz je zaměřen na malbu. Na malířské techniky, které byste si rádi vyzkoušeli nebo ve kterých se toužíte zdokonalit. Jedná se o pastel, akvarel, temperu, akryl, olejomalbu. Každá technika má své technologické postupy. Cílem kurzu je seznámení se s nimi a v průběhu osvojení si těchto postupů.

 

Termíny lekcí: 16.9., 30.9., 14.10., 11.11., 25.11., 9.12., 6.1., 20.1.

Minimální počet přihlášených je 6 osob, maximální 8 osob.

Cena jedné lekce, která trvá 180 minut je 280 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 2240 Kč. Pokud nebude kapacita zcela naplněna semestrálními účastníky, budou tyto volné místa nabídnuty k jednorázovým návštěvám. Tyto volné místa můžete sledovat na stránce jednorázových lekcí. Cena jednorázové lekce je 320 Kč.

Lektorem je Martin Čada:

“Jmenuji se Martin Čada. Studoval jsem volnou grafiku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění. V letech 1999 – 2005 jsem pokračoval ve studiu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru malby. Vyučoval jsem na střední škole v Praze a na Zlínské soukromé vyšší odborné škole umění.
Mé obrazy a grafiky reagují na prostor nebo prostředí, které mne obklopuje a na situace, které zažívám. Snažím se zachytit něco, co nevidíme, například zvuk (šustění trav ve větru) nebo to, co je skryto pod slupkou vizuálního světa.”

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od rezervace. Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 52019.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

Seznamte se, prosím, s PROVOZNÍM ŘÁDEM.

 

Kliknutím na PŘIHLÁŠKA DO KURZU budete přesměrováni na její vyplnění.

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?