Pondělí 10:15 – 11:15 Šikovné ručičky

V tomto kurzu se zaměříme na ty nejmenší, kteří už si doma vyzkoušeli kreslit pastelkami a rádi by to zkusili i s barvami, křídami, nůžkami, lepidlem, nebo i keramickou hlínou a dalším zajímavým materiálem k prozkoumání. Je to skvělá příležitost se vyjádřit jinak, než mluvením. Kroužek je vhodný pro děti od 2 let s doprovodem jednoho rodiče.

 

V tomto věku neočekáváme od dětí výsledek v podobě úhledně namalovaných obrázků, ale zaměřujeme se na průběh činnosti, na zážitek a možnost užít si výtvarný materiál. Výtvarná tvorba je pro děti jedinečnou možností, jak rozvíjet vlastní kreativitu v široké míře. Pro rodiče zase příležitost strávit s dětmi společný tvořivý čas.

 

Každou hodinu začneme básničkou od které se bude odvíjet následující tvoření. Činnosti jsou krátké a buď necháme dítě tvořit samo, nebo lehce pomáháme. Cílem je nechat dítěti co největší volnost a být k ruce, když bude potřebovat pomoct. Témata k tvorbě slouží spíše jako nápady, ne povinnost.

 

S dětmi budeme cákat barvami, foukat do nich, namáčet v nich ruce a nohy, lepit k sobě různé materiály, patlat se v hlíně….ale hlavně se bavit. V létě budeme využívat přírodní materiály, co najdeme venku a v zimě taky tak :)

 

Termíny lekcí: 10.2., 24.2., 16.3., 30.3., 20.4.

 

 

Cena lekce 60 min při rezervaci a platbě celého semestru je 130 Kč. Kroužek je možné navštěvovat také jednorázově, a to v případě, že místa nebudou obsazena pravidelnými účastníky. Při jednorázovém vstupu je cena 170 Kč/lekci, viz jednorázové kurzy. V ceně je veškerý materiál a péče lektorky.

 

Cena celého kroužku je 650 Kč.

Vaše místa si rezervujte vyplněním přihlášky níže (přesměruje Vás na Google formulář). Ten prosím vyplňte a odešlete.

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od potvrzení rezervace.

Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 12020.

 

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

 

Přečtěte si, prosím,  PROVOZNÍ ŘÁD.

 

Kliknutím na PŘIHLÁŠKA DO KURZU budete přesměrováni na její vyplnění.

 

 

 

 

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?