Středa 15:30 Malý výtvarník pro menší děti

Cílem tohoto kroužku je umožnit dětem užít si výtvarný proces, radovat se z tvoření, objevovat různé techniky a materiály. Kroužek je určen pro děti od 4 do 7 let.

 

Budeme malovat, stříhat, lepit, cákat….zkrátka objevovat co se dá ve ,,výtvarce“ všechno dělat.

Podpoříme tak v dětech jejich vlastní tvořivost a fantazii. Zároveň jim pomůžeme trénovat jejich pozornost a vytrvalost. Dítě si ,,malováním“ rozvíjí smysl pro barevné spektrum, zlepšuje jemnou motoriku a tím i schopnost řeči. Trénuje fantazii, tvořivost a smyslové vnímání.

 

Ke tvoření budeme využívat jak výtvarných potřeb, tak i přírodní materiály, podle ročního období.

Děti si z každé hodiny většinou odnesou své výtvarné dílko domů, aby se mohly pochlubit.

 

Rodiče jsou zváni k odpočinku v naší kavárně. Mohou být dětem nablízku a v případě potřeby s něčím pomoci. Lekce ale děti absolvují samy. Jde nám o to, nechat dítěti co největší volnost a být k ruce, když bude potřebovat pomoct. Všechny děti tak budou tvořit samostatně a nebude jim líto, že někomu pomáhá maminka.

 

Kurz povede Tereza Kučerová:

„Tvoření mě baví už od dětství a doteď se mě nepustilo. Jako malá jsem tvořila v keramické dílně mého otce. Pak jsem vystudovala uměleckoprůmyslovou školu sklářskou ve Valašském Meziříčí. Nyní pracuji jako volnočasový pedagog ve Středisku volného času Domeček, taky ve VM- keramika, výtvarka, malba na obličej, tábory…. Je to taková vzájemná výměna, když mají z tvoření radost ostatní, mám pak radost i já, že to má smysl =)“

 

Kurz bude probíhat každou středu mimo prázdnin a státních svátků. Jedná se o 18 lekcí.

Termíny lekcí jsou: 6.2., 13.2., 20.2., 6.3., 13.3., 20.3., 27.3., 3.4., 10.4., 17.4., 24.4., 15.5., 22.5., 29.5., 5.6., 12.6., 19.6., 26.6.

 

Cena jedné lekce, která trvá 60 minut, tedy od 15:30 do 16:30 je 110 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 1980 Kč.

V ceně je obsažen veškerý materiál. Doporučujeme starší tričko, zástěrky jsou k dispozici.

 

Kroužek je možné navštěvovat i jednorázově, pokud se kapacita nenaplní semestrálními účastníky, cena lekce je 150 Kč. Tyto lekce je možné rezervovat na stránce jednorázových kurzů.

 

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

Platbu prosím proveďte do 3 pracovních dní od rezervace.

Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 92019.

 

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

Těšíme se na vás! :)

 

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?