Středa 17:00 Kurz akvarelu pro dospělé (od dubna)

Akvarel je technika malby, při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová/akvarelová barva). Nejčastějším podkladem pro malbu je papír, který pod nekrycí akvarelovou barvou prosvítá. Této vlastnosti se pak využívá k docílení nejrůznějších efektů.

 

 

 

Láká vás technika malby akvarelem? Je to technika malby lehce průsvitnými tóny barev a má svá specifická pravidla a postupy. Vypadá krásně, když s ní malujeme květiny, krajinu, zátiší nebo akty. Je živá, barvy se rozpíjí a mísí. V kurzu se naučíme, jak s technikou akvarelu pracovat. Budeme malovat konkrétní náměty podle předlohy, například květiny nebo zátiší, podle fotek krajin, ale také si vyzkoušíme volné experimentování s barvami.

 

O lektorce:
Mgr. Tereza Bařinková
Je učitelka výtvarné výchovy na Gymnáziu a Jazykové škole Zlín a lektorka kurzů automatické kresby, tvorby mandal, intuitivní malby a výtvarných kurzů pro děti.
Praxi má ze střední pedagogické školy, gymnázia, výtvarných kurzů pro děti v mateřských školkách, věnuje se také individuální přípravě studentů k talentovým zkouškám a tvorbě edukačních programů pro galerii Kabinet T, která prezentuje současné umění.
Jejím dlouholetým zájmem je arteterapie a muzikoterapie.
Vystudovala Gymnázium a jazykovou školu Zlín, Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor malba a Univerzitu Palackého v Olomouci, fakultu pedagogickou. Absolvovala kurzy klasické kresby a muzejní a galerijní animace.

 

Kurz se bude konat jednou za 14 dní mimo prázdniny a státní svátky.

Termíny lekcí: 7 lekcí – 3.4., 17.4., 24.4., 15.5., 29.5., 12.6., 26.6.

 

Cena jedné lekce, která trvá 180 minut, tedy od 17:00 do 20:00, je 280 Kč. Platba je jednorázová při rezervaci místa a činí 1960 Kč.

V ceně nejsou zahrnuty pomůcky, ty si účastníci budou zajišťovat individuálně dle vlastních potřeb.

Lekce je možné navštěvovat jednorázově, pokud kapacita nebude naplněna semestrálními účastníky, cena lekce je 320 Kč. Tyto lekce je možné rezervovat na stránce jednorázových kurzů.

 

Vaše místa si rezervujte zasláním e-mailu na info@mojedilna.eu, nebo na kavárně Mojí dílny.

 

Platbu prosím proveďte nejpozději do 3 pracovních dní od rezervace.
Platbu je možné provést v hotovosti/kartou na kavárně Mojí dílny, nebo převodem na účet 2601194268 / 2010 s variabilním symbolem 142019.

S jakýmkoliv dotazem nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky 604 388 685.

  

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?