Keramika nejen pro seniory

Datum / čas:
12/06/2024
10.00 - 13.00

Zbývá míst: 4


Dopolední tříhodinová lekce keramiky pro pokročilé studenty – jednorázový vstup.

Toto je semestrální kurz modelování keramiky. Místa, která nejsou obsazená semestrálními studenty, si můžete každý týden rezervovat k jednorázové návštěvě.

Informace k semestrálními kurzu najdete zde. (V případě, že byste si chtěli své místo u stolu chytit na celé pololetí :)

 

Tento kurz je naše klasická středeční dopolední lekce keramiky s lektorkou Jarmilou Sítníkovou. Kurz je vhodný pro pokročilé studenty. Senioři na tuto lekci dostanou slevu.

 

Téma si na kurzu volíte sami. Inspiraci najdete přímo v dílně, nebo si přineste svůj návrh projektu a můžete jej konzultovat s lektorkou.

 

V ceně jednorázové návštěvy lekce je obsažen materiál na tvoření – 1,5 kg keramické hlíny, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí. Cena je chápána za návštěvu lekce s použitím materiálu a následný výpal. Tato cena neobsahuje výrobu kompletního výrobku.

Pro kompletní výrobu jednoho výrobku je z technologického postupu třeba minimálně dvou návštěv lekcí – na první lekci si výrobek vytvarujete, pak následuje schnutí, první výpal (přežah) a poté si přijdete na lekci výrobek namalovat (naglazovat). Ten pak putuje opět do keramické pece na ostrý výpal. Pro výrobu jednoho výrobku je tedy odstup mezi lekcemi min.2 týdny a čas od tvarování do vyzvednutí hotového výrobku může být 3 – 5 týdnů podle velikosti výrobku a časového harmonogramu výpalů.

 

Cena lekce je 440 Kč / 380 Kč (sleva pro seniory). Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 202204.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE? TADY.

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

 

 

    

 


Rezervace:

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?