O nás

Moje dílna, z.s. je keramická a výtvarná dílna, ve které pořádáme nejrůznější řemeslné a umělecké kurzy s odbornými lektory.

 

Fungujeme ve Zlíně již devět let a možná si pamatujete naše původní působiště – pod zlínským katastrálním úřadem na Tř. T.Bati. Toto místo jsme přenechali jiným účelům a nyní sídlíme v domě Drofa na Zálešné. Výtvarná dílna již nefunguje jako kavárna, ačkoliv dobrou kávu a drobné občerstvení ve formě nápojů a drobných trvanlivých pochutinek u nás stále najdete.

 

Moje dílna působí hlavně jako keramická dílna. Pětkrát týdně pořádáme v dílně kurzy keramiky pro děti, dospělé i seniory. V naší nabídce jednorázových workshopů však najdete více než keramiku :)

 

Nově si v dílně můžete zakoupit také naši autorskou keramiku Z Dílny.

 

 

 

 

Dárkové poukázky

Chcete tvořením obdarovat své blízké? Rádi Vám vystavíme dárkovou poukázku:

  • na konkrétní kurz, který vyberete, rezervujete a posléze darujete ve formě poukázky,
  • na libovolný kurz nebo volné tvoření – Vy kupujete poukázku v hodnotě,  kterou si sami stanovíte (minimum je 300 Kč) a obdarovaný ji pak používá jako peníze na aktivity, které si sám zvolí.

 

V obou případech nás prosím kontaktujte. Dárkovou poukázku Vám vystavíme a předáme po domluvě v dílně, nebo zašleme e-mailem či poštou.

Poukázky na konkrétní kurz mají platnost do doby konání kurzu, volné poukázky mají platnost 1 rok od vystavení.

 

1240036_607219446028279_1912057225_n

 

Moje dílna v terénu

Pořádáte akci a chcete na ní děti či dospělé potěšit výtvarnými dílnami? Moje dílna cestuje často a ráda. Kontaktujte nás a domluvíme se.

 

  

 

Facepainting

Malování na obličej děti milují a nás to baví. Pořádáte akci pro děti? Poptejte nás!

 

 

 

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?