Keramika pro dospělé

Datum / čas:
11/06/2024
17.00 - 19.30

Zbývá míst: Vyprodáno


  • Úterní kurz keramiky pro dospělé od 17:00 – jednorázový vstup.

 

Toto je semestrální kurz modelování keramiky. Místa, která nejsou obsazená semestrálními studenty, si můžete každý týden rezervovat k jednorázové návštěvě.

Informace k semestrálními kurzu najdete zde. (V případě, že byste si chtěli své místo u stolu chytit na celé pololetí :)

 

 

Kurz vede lektorka Terka Kučerová a je určen pro začátečníky i pokročilé, všechny starší 15ti let.

 

Téma si na kurzu volíte sami. Pokud jste začátečníci, nechejte si poradit od lektorky, se kterou společně výrobek zvolíte. Pokud s keramikou máte zkušenosti, můžete si inspiraci již přinést a dle potřeby ji konzultovat.

 

V ceně jednorázové návštěvy lekce je obsažen materiál na tvoření – 1,25 kg keramické hlíny, engoby, glazury, výpaly v keramické peci, použití nářadí. Cena 440 Kč je chápána za návštěvu lekce s použitím materiálu a následný výpal. Tato cena neobsahuje výrobu kompletního výrobku.

Pro kompletní výrobu jednoho výrobku je z technologického postupu třeba minimálně dvou návštěv lekcí – na první lekci si výrobek vytvarujete, pak následuje schnutí, první výpal (přežah) a poté si přijdete na lekci výrobek namalovat (naglazovat). Ten pak putuje opět do keramické pece na ostrý výpal. Pro výrobu jednoho výrobku je tedy odstup mezi lekcemi min.2 týdny a čas od tvarování do vyzvednutí hotového výrobku může být 3 – 5 týdnů podle velikosti výrobku a časového harmonogramu výpalů.

 

 

Cena lekce je 440 Kč. Platba kurzu probíhá předem, bankovním převodem na účet 2601194268 / 2010, variabilní symbol 202201.

 

KURZ PROSÍM ZAPLAŤTE DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ OD REZERVACE.

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE? TADY.

V případě dotazů volejte +420 604 388 685.

Těšíme se na Vás :)

 

V případě storna kurzu 7 dní před jeho započetím Vám vrátíme peníze na dárkový poukaz, který můžete do jednoho roku uplatnit na jiný kurz nebo volné tvoření v Mojí dílně. V případě pozdějšího storna nebo absenci na kurzu peníze nevracíme. Děkujeme za pochopení.

 

 

       


Rezervace:

Tato akce je již plně obsazena.

Chcete od nás odebírat pozvánky na nové výtvarné kurzy jako první?